Birisi hesabımı çalmaya mı çalışıyor?

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Normal olarak Discord üzerinden arkadaşlarım ile konuşuyordum ve birden bir DM geldi. Tanımadığım yabancı birisi (Türk değil) bana şöyle söyledi: Steam hesabını yanlışlıkla dolandırıcılık gerekçesiyle şikayet ettim ve bunu yanlışlıkla yaptığımı Steam desteğe bildirdim ama senin de onlarla iletişime geçmen gerek dedi. Ben inanmadım bilgili bir arkadaşım vardı ona yazdım. Arkadaşım dolandırıcı dedi bana attığı SS'i yani kime yazmamı söylediği SS'i bıraktım. Herhangi bir şey yapmama gerek var mı? Yoksa adamı engelleyip geçeyim mi?

1618599155670.png

Steam sizi Steam'e şikayet mi etmiş?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
He anladım şimdi. Engelleyin geçin hocam.

Merhaba. Normal olarak Discord üzerinden arkadaşlarım ile konuşuyordum ve birden bir DM geldi. Tanımadığım yabancı birisi (Türk değil) bana şöyle söyledi: Steam hesabını yanlışlıkla dolandırıcılık gerekçesiyle şikayet ettim ve bunu yanlışlıkla yaptığımı Steam desteğe bildirdim ama senin de onlarla iletişime geçmen gerek dedi. Ben inanmadım bilgili bir arkadaşım vardı ona yazdım. Arkadaşım dolandırıcı dedi bana attığı SS'i yani kime yazmamı söylediği SS'i bıraktım. Herhangi bir şey yapmama gerek var mı? Yoksa adamı engelleyip geçeyim mi?

Eki Görüntüle 978014
Engelleyip geçin hocam, bir şey olursa bile steam destek gayet ilgilidir alırsınız hesabı. Ama hiçbir şey olmaz direkt dolandırıcı gibi duruyor.

Eki Görüntüle 978014

Engelle geç. Boş dolandırıcının teki :D

Yeni konular

Geri
Yukarı