Rehber Bulaşık makinesi nasıl doldurulur?

H-h-hocam size ne oldu böyle? Artık böyle şeylerle ilgilenebilecek zaman bulabildiğinize göre GNU/Linux kategorisi bozdu sanırım. Cidden bunu yaparken asıl amaç neydi acaba? (Cidden soruyorum şaka değil.)
Uzun zamandır aklımdaydı, vaktim yoktu. Şimdi biraz rahatladım. Geçenlerde de konuda bahsettiğim Twit'i görünce dedim ki "böyle basit bir işi yapamayan kimse kalmasın". Ek olarak yine geçtiğimiz günlerde yaş konuları açılmıştı, sonuç olarak forumun yaş ortalamasının küçük olduğunu görmüştüm. Bilmeyenler vardır belki diye düşündüm.

Sonuç olarak hedeflediğim şey: 20 yaşına gelmiş her bireyin kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdürebilmesi. Bu rehberler de buna yönelik çeşitli uğraşlar.

Hocam rehberden hiç bir şey anlamadım keşke fotoğraflarla destekleseydiniz. Şimdi tabakları nereye koyuyorduk bardak bölümüne mi koyuyorduk? Birde makineye tuz nasıl koyuyoruz? Küçük tuzlukla mı tuzluyoruz heryeri kapağı kapatmadan önce?

Makinede bozukluk yoksa kapağı kapanmadan çalışmaz, sallamayınız lütfen.

Ayrıca sormak istediğim ancak utanarak soramadığım 1 soru daha var biriyle göz teması kurarken nereye bakmalıyız 2 gözün ortasına mı bıyık boşluğuna mı sağ göze mi yoksa sol göze mi aylardır bunu düşünüyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı