CD Projekt Red'den ilginç canlı yayın

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an da (27.08.2018 12.30) canlı yayın hala sürüyor. Sadece tuhaf kodlar var, anlamını çözen paylaşımda bulunursa iyi olur:kıkırda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resmi yayın şuradan yapılıyor, başlığı ise "DATA TRANSMISSION IN PROGRESS_"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Belirli bir desen yakalayamadım.

Resmi yayın şuradan yapılıyor, başlığı ise "DATA TRANSMISSION IN PROGRESS_"

Belirli bir desen yakalayamadım.
Twitch'i çok nadiren kullandığım için pek dikkat etmedim, teşekkür ederim.

Boş bir umut olsa da bir gameplay bekliyorum:rolleyes:
"Oyun tamamen oynanabilir hale geldi" demişti yapımcı abimiz.

Geçen yıl E3 trailer'ında Witcher 3'ün GOG kodları dağıtılmıştı. Bu sefer ilginç bir şey yakaladım! Yayında + işaretinden sonra 6 basamak olan birini denedim. GOG bana şöyle bir şey dedi.

2018-08-27 13_59_44-GOG.com.jpg

"If you're here about code MMLXXVII..."

MMLXXVII ise Romen alfabesinde (Cyberpunk) 2077 anlamına geliyor!

2018-08-27 14_01_19-Roman Numerals_ MMLXXVII = 2077.jpg

Geçen yıl E3 trailer'ında Witcher 3'ün GOG kodları dağıtılmıştı. Bu sefer ilginç bir şey yakaladım! Yayında + işaretinden sonra 6 basamak olan birini denedim. GOG bana şöyle bir şey dedi.

Eki Görüntüle 326356

"If you're here about code MMLXXVII..."

MMLXXVII ise Romen alfabesinde (Cyberpunk) 2077 anlamına geliyor!

Eki Görüntüle 326358
Ya muhtemelen ilgi çekmek amaçlı yapılan bir şey. Bu kadar çok kodun arasına oyun keyi saklandığını sanmıyorum zira çok hızlı akıyor kodlar. Ya oyunun son işlemlerini tasvir eden bir yayın ya da ilgi çekmek amaçlı. Gerçi E3'te gösterdikleri trailer harikaydı ve oyuncuların gözü bu oyunun üzerinde. Daha ne kadar ilgi çekecekler bilmiyorum. Bakalım neymiş öğreneceğiz. Merak ettim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı