CD PROJEKT RED'den Türkçe alt yazı için cevap geldi

tayguncifci

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir firmanın oyunları korsan oynanmamalı asla, hak etmiyorlar.
Bence hiç bir firmanın oyunu korsan oynanmamalı. En kötü firma dahi olsa adamlar bu işten ekmek kazanıyorlar. Kul hakkına girmeye ne gerek var ki? Firmaya para kazandırmak istemiyorsan oyununu da oynamayı verirsin ne olacak.

He bu arada bu Change.org sitesine de hiç mi hiç güvenmiyorum. Az önce siteyi açtım ve toplam imzalayan kişi sayısı sürekli olarak artıyor. Daha sonra sayfayı yeniliyorum yeniden düşüyor. Sadece bu imza için demiyorum, diğer imzalarda da bu durum var. Prim amaçlı açılmış bir site gibi geliyor kendileri bana.

Bence hiç bir firmanın oyunu korsan oynanmamalı. En kötü firma dahi olsa adamlar bu işten ekmek kazanıyorlar. Kul hakkına girmeye ne gerek var ki? Firmaya para kazandırmak istemiyorsan oyununu da oynamayı verirsin ne olacak.

He bu arada bu Change.org sitesine de hiç mi hiç güvenmiyorum. Az önce siteyi açtım ve toplam imzalayan kişi sayısı sürekli olarak artıyor. Daha sonra sayfayı yeniliyorum yeniden düşüyor. Sadece bu imza için demiyorum, diğer imzalarda da bu durum var. Prim amaçlı açılmış bir site gibi geliyor kendileri bana.

Sen oyunun fiyatını çok yüksekten satarsan almamı bekleme bir zahmet. Bu konuları sürekli tartışıp duruyoruz ve bir yere varamıyoruz isteyen istediğini yapsın artık.

Benden de yanit gecikmedi.

Bosa kasmasinlar, %80 den fazlasi korsan oynayacak. Gerek yok emeklerinin karsiligini alamayacaklar tam olarak.
Bu kadar kesin konuşmaya gerek yok. Türkiye'de artık Witcher 3 olmayan Steam kütüphanesi görmüyorum ben. Ona sonradan dil eklediklerine göre satışlar memnun etmiş demek ki. İlk gün alıp bekleriz kardeşim naapalım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı