CSGO USP-S ile Attığım 4 Headshot

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arkham Kn1ght

Megapat
Makaleler
19
Geçen bir konu açmıştım hatırlarsanız, P250 ile attığım Headshot'lar diye. Bu sefer USP-S ile aynısını yapıyorum, bunda 4 kill var ve vuruşlar biraz daha güzel. USP güzel bir ilk round tabancası😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben iyi bir oynayış göremedim. Karşı takım da kol yok sanırım. Ayrıca pek iyi de oynadığını düşünmüyorum. Başlığı görünce ard arda 4 one tap attın sandım ama işte.
Ama işte, karşına silver 1 kolsuzun teki çıktı, ne yaparsın🤣 Ayrıca bir rounddan birinin iyi oynayıp oynamadığını belirlemen de senin bir profesyonel olduğunu gösteriyor😂😂

Ama işte, karşına silver 1 kolsuzun teki çıktı, ne yaparsın🤣 Ayrıca bir rounddan birinin iyi oynayıp oynamadığını belirlemen de senin bir profesyonel olduğunu gösteriyor😂😂
Kendi görüşüm senin bu video da iyi oynamadığın. Ben bir profesyonel değilim. İnsanlar birbirini eleştirebilir. Silver 1 çıktıysa bunu buraya atmayabilirsin. Tabii ki atabilirsin, ama sen de kabul ediyorsun silver 1 olduğunu. Ayrıca karşına silver 1 gelmesi için senin de silver olman gerekiyor. Çok iyi oynamadığın belli, bunu sen de kabul edebilirsin. Çoğu kişi bu yorumu yapıyor sa bir yanlışlık vardır bu işte?

Ben silver değilim, rakip de değil. Dalga geçtim ama tahmin ettiğim gibi sen anlamadın.

İnsanlar birbirini eleştirebilir tabii ama ukalalığa ve saldırgan üsluba gerek yok. Eleştirmesini bilmiyorsan eleştirmeyeceksin, bu kadar basit. Umarım bunu kavrarsın en azından.

Çok iyi oynadığımı iddia etmedim, bunu kavga çıkartmak için sen uydurdun. Çok iyi değilim ama kötü de değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben saldırgan bir tavırla demedim. Bunu saldırgan olarak anlayan sensin. Rakibi küçümsüyorsun ama rakip senin seviyene geliyor. Başlığı okuduğum da one tap attın sandım ama adamları zor vurmuşsun. Bu benim görüşüm.

"saldırgan" tavrını tam olarak anlayamadım? Kavga çıkarmak için ne yaptım? Çok iyi oynadığını düşünmüyorum demişim sadece. Yoldan geçen biri sana böyle dese onunla kavga mı edeceksin? Eğer cidden kavga edeceksen, yazık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı