CSGO USP-S ile Attığım 4 Headshot

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Cahille girme münakaşaya.
Ya sinirini zıplatır tavana ya da
yazık olur adabına." Mevlana

Tam olarak bu.
30 Fps ile oynayan e-sporcu görmüş gibi davranıyorsunuz. 30 Fps yani ne beklentiniz var ki?
Kendisi e-sporcu gibi davranıyor. 30 FPS alması umrumda değil. 30 FPS alıyorsa susacak değil mi? Çok mu iyi oynuyor sence? Biz kötü oynadığını söylüyoruz ve haksız mıyız? Dürüst ol.

Hala 1vs1 gel diyor ya. Böyle boş boş konuşacaksın açmayacaksın bu konuyu. İlk sayfaya git, orada sana en hafif şeyleri söyleyen benim. Git bak hadi. Rezil oynamışsın. Haline acıyorum. Daha da kendini yüceltmeye çalışarak düşüyorsun. Böyle devam. Eleştiriyoruz seni. Sana küfür etmedim, argo kullanmadım. Sen argoya yakın kelimeler kullandım. Ters ve kaba şekil de konuşuyorsun zaten. Çocuk gibi komik kelimeler falan kullanıyorsun. Yaşının küçük olduğunu düşünmeye başladım. Ayrıca gelmiş bir de bana "saldırgan" diyorsun. Moderatörler el atar umarım bu posta. Sadece CS oynamış, onu da 72 saat oynamışsın karşıma çıkıp saçma sapan konuşuyorsun. Oyunu bırakalı aylar oluyor diyorum sana anlamıyorsun ki. Anlamak istemiyorsun belki de. Bu kadar kişi senin kötü olduğunu söylüyorsa daha uzatma, tamam mı? Kötüsün çünkü. Kendine yediremiyorsun. Videoyu tekrar tekrar izliyorum. Gülesim geliyor.
Arkadaşın eski hesabında VAC ban vardı bir de. 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı