CSGO USP-S ile Attığım 4 Headshot

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen bir konu açmıştım hatırlarsanız, P250 ile attığım Headshot'lar diye. Bu sefer USP-S ile aynısını yapıyorum, bunda 4 kill var ve vuruşlar biraz daha güzel. USP güzel bir ilk round tabancası😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kardeşim moralini bozmak istemem ancak "crazy" kısmını pek göremedim. Böyle düşük rankta her vurduğun vuruş için konu açmaya devam etmezsin umarım. Yaptığın vuruşlar karşıya göre basit denilebilecek vuruşlar lütfen bunu bir eleştiri olarak tanımla ve kendini geliştirmeye bak.

Kardeşim moralini bozmak istemem ancak "crazy" kısmını pek göremedim. Böyle düşük rankta her vurduğun vuruş için konu açmaya devam etmezsin umarım. Yaptığın vuruşlar karşıya göre basit denilebilecek vuruşlar lütfen bunu bir eleştiri olarak tanımla ve kendini geliştirmeye bak.
Rankımın düşük olduğunu nerden çıkarttın peki 😆

Bir yerden cikarken crosshairi koydugun yer, adami vurduktan sonra ayni yerde durman ve bir saniye boyunca hareket etmemen. Ben global sanmistim seni megersem maksimum MGE oyuncusuymussun, uzuldum acikcasi.

Aimini adamin kafasina dogru tutman senin icin daha iyi olacaktir. Gogsune dogru aim aldigin icin ancak birkac vurustan sonra HS gidiyor. Bundan dolayi '10 mermide vurmus neresi iyi' yorumunu yapiyorlar.

Şu aralar anlıyorsundur umarım geçen dediklerimde haklı olduğumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı