Cüneyt Çakır ve Beşiktaş Galatasaray Maçı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya hele bi' durun. Beşiktaş'ta en son derbi maçlarında penaltıyı kullanan kişi Guti idi. Ljajic'den önce yani. :D Adam 42 yaşında şu an.

@Onur Altuğ Sever O gol kesinlikle bilerek atılmıştır. Eğer o maç şampiyonluğu ilgilendiren bir maç olsaydı şimdi neler olurdu? Ayrıca İddaa'nın yerinde olsam o maç olan bütün kuponları iptal ederim.
Zaten Kasımpaşa'nın penaltısının endirek serbest vuruşa çevrilmesi üstelik VAR ile izlemesine rağmen Türkiye'deki hakemlik mesleğinin olmadığının göstergesi. Tiyatrolar daha gerçekçi.

Haftanın komedisi asıl Fenerbahçe - Kasımpaşa maçındaydı :) Penaltı iptaline osfayt ofsayt diye yırtınanlar Türkiye'deki bilgi birkiminin ne derece vahim durumda olduğu gösterdi bence. Sadece futbolla da sınırlı değil bu. Fransa sokaklarda ama Türkiye tam bir ''kuzuların sessizliği' (Pardon koyunlar olacaktı) filmi çeviriyor. Ayrıca Necip'in hareketi bence Eren'e penaltıydı.

Son düzenleme:
Haftanın komedisi asıl Fenerbahçe - Kasımpaşa maçındaydı :) Pentaltı iptaline osfayt ofsayt diye yırtınanlar Türkiye'deki bilgi birkiminin ne derece vahim durumda olduğu gösterdi bence. Sadece futbolla da sınırlı değil bu. Fransa sokaklarda ama Türkiye tam bir ''kuzuların sessizliği' (Pardon koyunlar olacaktı) filmi çeviriyor. Ayrıca Necip'in hareketi bence Eren'e penaltıydı.
Pozisyon dışarda olmuyor mu ?

Hadsizlik, küstahlık, adaletsizlik.
Bence iyi oluyor, sistem kendilerine işlediğinde hiçbir sorun yok ama lehlerine döndüğünde hemen etrafa suç bulmasın kimse. Adalet olacaksa herkese olacak, herkes edep nedir bilecek ve haddini aşmayacak.

Beşiktaşlılar o kadar gündem yarattı, #DefolGitNamoğlu diye ama gsden hiçbir destek göremedim.

Eğer aynı müdaheleden bahsediyorsak o pozisyon dışarda oluyor.
Necip gelip baldırıyla Eren'e çarpıyor. Eren topa vuruyor ve sonra da Necip'e çarpıyor. Necip aynı darbeyi ayağıyla yapsa penaltı verirdi hakem. Ama baldırıyla yapınca bir şey yokmuş gibi davranıldı. Sen hangi pozisyonu diyorsun ben de onu anlamadım :) Ben ceza sahası içinde gibi gördüm.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı