DDR4 CL22 3200MHz Notebook RAM önerisi

Bütçe
400-650 TL
@Tolga Samet Böyle RAM kodu aratınca Samsung sitesinde de olmaması üzücü. RX Vega 7 yeni oyunları low ayarlarda 30FPS görebiliyor. Açık dünya oyunları hariç yine FIFA ve Valorant tarzı oyunlarda yetebilir. Zaten oyun amacım yoktu maksat ama böyle güçlü işlemci ile daha güçlü RAM ile işlem yapmak isterdim. Kendi segmentte ki 10.nesil Intel işlemcilerden de güzel puanlar almış. Aslında hem enerji tasarruflu hem de performanslı bir işlemci. O zaman Bigboy indirim için satıcıya soru sordum, daha önceden böyle sorarak indirim yapmıştı bazı satıcılar. Samsung bellek kullananı alayım, en azından ömür boyu garantide veriyormuş.

@SunSet 4700U şüphesiz güçlü bir model. Umarım fiyat konusunda yardımcı olurlar.
Eğer bir ürün alacaksanız hediye çeki siz kullansanız, ben nakit olarak başka siteden uyguna da alabilirim öyle imkanız varsa? :) HB RAM fiyatları gereksiz pahalı geldi, 489TL satılan RAM 629TL bir satıcı satması üzücü. 1 aylık süresi var o yüzden acele etmeyeceğim.

Değer olarak uygun. Çalışabilir.

JEDEC ile sağlaması.
HP RAM bunu sağlıyor mu? Değerlere bakabilir misiniz en yakın değer bu mu benim Samsung RAM'in değerlerine.

Değer olarak uygun. Çalışabilir.
Evet. Bigboy için satıcı fiyatı güncelledi.
Tavsiyem, Bigboy almanız. Bigboy RAM'ler Samsung çip kullanıyor ve ömür boyu garantisi var.
Bu siteden aldım ve siparişi vermiş bulunmaktayım. Satıcı bilgisayar özelliklerini istedi ve içinde olan RAM modeli öğrenince bunu önerdi. Sattıkları aslında tamamen Samsung bellek. Hediye çekini de akrabama kullandırdım. Teşekkürler konu çözüme kavuşabilir.

RAM taktım DUAL çalışıyor ve söylendiği gibi %100 Samsung bellek.
1625939248179.png

Son düzenleme:
Tekrardan hayırlı olsun hocam.

Geri
Yukarı