Discord'da adres söylendi

Komik olduğunu düşünmüyorum.
Devletin içinden biriyim demek ne oluyor tam olarak. Siber personel misiniz? Ya da Mitte mi çalışıyorsunuz? Egm veya jandarma personeli misiniz? Ya da özel bir ekipte misiniz sanmıyorum. Çünkü bu tarz konuşmalar yapmazlar. Sonuç: Komik😆

Devletin içinden biriyim demek ne oluyor tam olarak. Siber personel misiniz? Ya da Mitte mi çalışıyorsunuz? Egm veya jandarma personeli misiniz? Ya da özel bir ekipte misiniz sanmıyorum. Çünkü bu tarz konuşmalar yapmazlar. Sonuç: Komik😆
Bu arada devlet hizmetleri hacklendiği için bu datalar yayıldı. Başka bir olayı yok.

Kimse bulda ne olduğunu söylemez söyleseydim başta söylemiştim zaten iyi sosyaller 🫡 Asb.

Öyle zaten hocam panellerin çoğu bedava üstüne data olayı doğru sürekli sızıntılar oluyor en son e nabız sızıntıları sayesinde panellerden kişilerin muayne ve ilaç raporlarınada bakabiliyoruz.
Hepsini biliyorum zaten bunları biz kapatmaya çalıştıkça açıyorlar sonları zaten belli.. kullanmanızı tavsiye etmiyorum

İstanbul Siber şube 🫡

Öyle zaten hocam panellerin çoğu bedava üstüne data olayı doğru sürekli sızıntılar oluyor en son e nabız sızıntıları sayesinde panellerden kişilerin muayne ve ilaç raporlarınada bakabiliyoruz.
Kanalları bulup siber şubeye aktarıyorum aracı gibi bir şey oldum

Can her şeye gülmenin sebebi nedir engelli raporun var galiba?

Çoğu ildeki toplu trafik denetimlerinin dataları bile sızmış durumda şu an hocam alın size içeriden bilgi :D
Özel olarak atabilir misiniz siteleri

Yeni konular

Geri
Yukarı