E6700 GT 9800 El Capitan kurarken ''boot0SS: Error'' hatası

YigiTZ0

Hectopat
Makaleler
1
RAM
4 GB DDR3
SSD veya HDD modeli
HI-LEVEL SSD
Ekran kartı
9800 GT
Anakart
MSİ G41MP21
İşlemci
Pentium E6700
Merhaba, UEFI olmayan normal bir bilgisayara macOS El Capitan kurmak istiyorum Win32 Disk Imager ile @claus hocamın yayınladığı rehberdeki imajı kullanarak boot etmeye çalıştım bütün BIOS ayarlarını yaptım fakat boot0SS: Error hatası alıyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? @566156 @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızın en güncel High Sierra desteği var. Ayrıca @claus hocamın hazırlamış olduğu imaj UEFİ destekli. Ama yine de El Capitan kurmak istiyorum diyorsanız bu imajı indirin;

Ekran kartınızın en güncel High Sierra desteği var. Ayrıca @claus hocamın hazırlamış olduğu imaj UEFI destekli. Ama yine de El Capitan kurmak istiyorum diyorsanız bu imajı indirin;

İşlemci High Sierra desteklemediğinden dolayı El Capitan kuruyorum. Var mı El Capitan'ın legacy ISO'su?

İşlemci High Sierra desteklemediğinden dolayı El Capitan kuruyorum. Var mı El Capitan'ın legacy ISO'su?

Attığım imaj hem UEFİ hem de legacy uyumlu.

Attığım imaj zaten hem UEFİ hem de legacy uyumlu.
Hocam aynı imajın farklı bir indirme linki var mıdır? Bu link bende Başarısız- yasak diyerek yüklenmemişti nedense.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-17 022118.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-17 022118.png
    4,3 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran görüntüsü 2023-07-17 022526.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-17 022526.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 28
Hocam aynı imajın farklı bir indirme linki var mıdır? Bu link bende Başarısız- yasak diyerek yüklenmemişti nedense.

Herhalde indirme bağlantısında bir sorun oluşmuş. @yusufklncc hocam bakabilir misiniz?

Geri
Yukarı