EA FC 24 FIFA Points'ler nasıl harcanmalı?

efectnk52

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000 FIFA points'im var ve takımımı geliştirmek istiyorum. şu anda takımım bu şekilde, oyuna başlayalı 5 gün oldu bu points'leri hangi paketi alarak yoksa kafama göre paket alacağım, aklımda şu 3 paket var.
Takımımı nasıl daha çok geliştiririm ve 3 paket almak mı yoksa tek paket almak mı ya da farklı bir paket mi almalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    137,7 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    133,4 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    159,5 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    495,9 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Kadronuz iyi değil, Rivals'te iyi oyucu iseniz en fazla 8. klasmanda oynayabilirsiniz. Rivals 4, Champions'ta ortalama 11 yapıyordum. Eğer yapabiliyorsanız daha fazla FIFA Point alıp 83x100 gibi paketler geliyor. Veya Etkinliklere özel paket şansları yüksek paketleri açabilirsiniz. Ocak ayında 83x100 alıp işe yarayanları kullanıp kalanlarını SBC görevlerine atıyordum.

Kadronuz iyi değil, Rivals'te iyi oyucu iseniz en fazla 8. klasmanda oynayabilirsiniz. Rivals 4, Champions'ta ortalama 11 yapıyordum. Eğer yapabiliyorsanız daha fazla FIFA Point alıp 83x100 gibi paketler geliyor. Veya Etkinliklere özel paket şansları yüksek paketleri açabilirsiniz. Ocak ayında 83x100 alıp işe yarayanları kullanıp kalanlarını SBC görevlerine atıyordum.
şu sbc görevleri ne oluyor yanlıslıkla yeni aldıgım paketten çıkardıgım çoğu yeni tots kart fena oyuncularımın hepsini kaybettim ağlicam şimdi geri getirmenin yolu felan yokmu

gitti en iyi opyuncularım ne yapıcam şimdi

şu sbc görevleri ne oluyor yanlıslıkla yeni aldıgım paketten çıkardıgım çoğu yeni tots kart fena oyuncularımın hepsini kaybettim ağlicam şimdi geri getirmenin yolu felan yokmu

gitti en iyi opyuncularım ne yapıcam şimdi
EA Companion diye bir uygulama var. Bilgilerinizi girip kulüp kısmından Hızlı Satış Kurtarma menüsünden oyuncular gözüküyor ise geri alabilirsiniz. Muhtemelen gözükmezler. Şartları karşılayarak iyi oyuncular almanızı sağlıyor. Oyunu ayakta tutan sistemlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı