EasyCep'ten yenilenmiş iPhone X alınır mı?

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Zoraki kullandığım A50'nin 3. kere ekranının bozulmasının ardından artık yeni bir telefon alma yükümlülüğü hissediyorum üzerimde. Bütçem çok kısıtlı, zaten öğrenciyim.
Şu zamana kadar Android'lerden hiç yüzüm gülmedi. Özellikle Xiaomi ve Samsung'lar bana aşırı dandik geliyor. Kendi telefonumda da gördüm bunu, 6 ay kullandıktan sonra yavaşlamaya başladı ki benimkinde direkt ekran açılmayıp titriyordu (hor kullanmamama rağmen). Bu yüzden IOS'a yönelmek istiyorum lakin sıfır iPhone almam mümkün değil. EasyCep üzerinden durumu "mükemmel" olarak yazılmış bir iPhone X buldum. Beklentilerim öyle fazla değil. Kamerasının ortalama olması, uygulamalarda akıcı olması benim için yeterli. 12.000 TL civarında başka önerilere de açığım.

Zoraki kullandığım A50'nin 3. kere ekranının bozulmasının ardından artık yeni bir telefon alma yükümlülüğü hissediyorum üzerimde. Bütçem çok kısıtlı, zaten öğrenciyim.
Şu zamana kadar Android'lerden hiç yüzüm gülmedi. Özellikle Xiaomi ve Samsung'lar bana aşırı dandik geliyor. Kendi telefonumda da gördüm bunu, 6 ay kullandıktan sonra yavaşlamaya başladı ki benimkinde direkt ekran açılmayıp titriyordu (hor kullanmamama rağmen). Bu yüzden IOS'a yönelmek istiyorum lakin sıfır iPhone almam mümkün değil. EasyCep üzerinden durumu "mükemmel" olarak yazılmış bir iPhone X buldum. Beklentilerim öyle fazla değil. Kamerasının ortalama olması, uygulamalarda akıcı olması benim için yeterli. 12.000 TL civarında başka önerilere de açığım.

Yenilenmişi geç, iPhone X alınmaz.

Üstüne 3 bin koyup 11 alırdım hocam güncelleme gelmiyor artık illa X alacağım diyorsanız Xr veya Xs Max alın daha mantıklı olur birde hocam Samsung Xiomi çöp demişsiniz 2 markada çöp değil kesinlikle kaliteli bir android kullanmanız gerekiyor sadece S21 FE yada S22 gibi sizin bütçenize göre bu cihazlar ve X den daha kaliteliler.

Hocam buraya göz atabilirsiniz.

Bence yenilenmiş cihazlardan uzak dur
Hocam o kalitesine bağlı mesela a kalite mi b kalite mi gibi mesela ben şuan yenilenmiş S20 FE kullanıyorum ve sadece telefonun bakımı yapılmış.

Bulabilirseniz İkinci el S21 FE.
S21 FE cidden bayağı mantıklı bir tercih olurdu X yerine yada S22 FE hocam illa İphone istiyorsanız 11 alabilirsiniz ama sanırım onunda 1 veya 2 yıl sonra desteği kesilecek ve kullandığım telefon şuan 11 512 GB ve 6s plus 64 GB'dan geçiş yaptım 6s plus bile hızlıydı 11'in bir 5 yılı daha var bence.

Hocam fiyatı çok yüksek değmeyecektir, S21 FE önerilmiş evet bulunursa çok iyi olacaktır. iPhone+bütçe kombinasyonunda en azından bir Xs'e çıkmaya çalışın ya da tasarım sorun değilse SE 2 güvenli liman olacaktır ancak IOS bir cihaz almaya bence değmez bütçe dolaylarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı