Elementary OS 7 Steam oyunları nereye kuruluyor?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Steam luancherı silip yükledim ve yüklü olan oyunları tekrar yüklememi istiyor. Sorun şu ki diskte hiç yer kalmadı ve yükleme kısmında indirme yolu seçme kısmına gelemiyorum, gelsem oyun dosyalarını göstereceğim ve doğrulama yaptıktan sonra indirmeme gerek kalmayacak.

1- Defualt olarak Steam dosya yolu nedir?
2- Steam oyunları nereye yüklüyor?

Dağıtım Elementary OS 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam luancherı silip yükledim ve yüklü olan oyunları tekrar yüklememi istiyor. Sorun şu ki diskte hiç yer kalmadı ve yükleme kısmında indirme yolu seçme kısmına gelemiyorum, gelsem oyun dosyalarını göstereceğim ve doğrulama yaptıktan sonra indirmeme gerek kalmayacak.

1- Defualt olarak Steam dosya yolu nedir?
2- Steam oyunları nereye yüklüyor?

Dağıtım Elementary OS 7.
Home klasöründe gizli dosyaları açıp .steam başlığı adında klasör olması lazım. İstediğini bulamadıysan .local>share>steam içerisine de bakmanı tavsiye ederim.

Önce snapten indirdim geproton kurmak için. Steam dosyasını bulamadım. Belki Steam'i kaldırıp App Center'dan Steam'i indirirsem. Steam dosyası oluşur diye düşünmüştüm fakat yine olmadı. 80GB oyun ve ne oynanıyor ne siliniyor.

Steam'i kod ile terminal üzerinden kurar mısın? Snapd ve diğer uygulamaları kullanmadan.

Hocam kursam ne fark edecek. 80GB oyunun nereye kurulu olduğunu bulamıyorum. Disk %99 dolu. O oyunları silmem lazım.

Geri
Yukarı