Fitness ilk gün kusmak normal mi?

Eğer herhangi bir spor yapıyorsan içtiğin su miktarını ne yediğini nasıl antreman yaptığını vs. kontrol etmen gerek. Bu saydıklarım arasında bir aksaklık olmuş demek ki.

Yumurta bazen bazı insanlar da mide bulantısına sebeb olabiliyor. Siz vücudunuzu alışık olmayan beslenmeye ve yorgunluğa alıştırmaya çalışıyorsunuz, normal bir durum gibi gözükse de, tekrarlar ise bir doktora görünün.

Spordan maksimum 2 saat önce yemek yemiş olmanız gerekli. Aç karnına ağırlık veya kardiyo antrenmanları kusmaya, baş ağrısına, bayılmaya kadar gider.

Spordan 2-3 saat önce yenmesi tavsiye ediliyor. Sindirim olayı, sizin vücudunuza bağlı.

Anladım teşekkür ederim 2-3 saat önceden yemeye devam ediyorum o halde. Bir de ben bulktayım hocam fakat göbek bölgemde yağ var onun haricinde üst bölge yağlı gözükmüyor ve 2.5 aydır spor yapıyorum. Çok yağlanmadan kas kütlem olsun estetik bir vücuda ulaşabileyim istiyorum. Ama pek kalori takibi yapmıyorum ne gelirse yiyorum şeker hariç. Fıstık ezmesi(şekersiz) ve tavuğu bol tüketiyorum. Boyum 174 kilom 64 ama spora başladığımda da kilom 63'tü o kadar yiyorum acaba yağ yakıp kas kütlesi mi kazanıyorum. Çünkü bariz bir şekilde parça parça kaslar ayrı gözükmeye başladı ve görünüşte belli oluyor.

Anladım teşekkür ederim 2-3 saat önceden yemeye devam ediyorum o halde. Bir de ben bulktayım hocam fakat göbek bölgemde yağ var onun haricinde üst bölge yağlı gözükmüyor ve 2.5 aydır spor yapıyorum. Çok yağlanmadan kas kütlem olsun estetik bir vücuda ulaşabileyim istiyorum. Ama pek kalori takibi yapmıyorum ne gelirse yiyorum şeker hariç. Fıstık ezmesi(şekersiz) ve tavuğu bol tüketiyorum. Boyum 174 kilom 64 ama spora başladığımda da kilom 63'tü o kadar yiyorum acaba yağ yakıp kas kütlesi mi kazanıyorum. Çünkü bariz bir şekilde parça parça kaslar ayrı gözükmeye başladı ve görünüşte belli oluyor.
Kalori takibi yapmalısınız. Vücudunuzu bilmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim.

Geri
Yukarı