Football Manager 2023'te oyuncu fiyatlarını gerçekçi kılan bir mod var mı?

Buğra Öksüz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NVDIA GeForce GT330M-Intel(R), Core(TM) i3 CPU M330 @2.13GHz, 4GB DDR3, 300GB HDD
Merhaba, FM23 için içinde olduğumuz sezonun yama paketini yükledim. Bir Trabzonspor taraftarı olarak Trabzonspor'u seçtim.:D takıma bu sezon katılan nicolas Pepe'nin piyasa değerine baktığımda 165m€ gözüküyordu. Gerçekte ise 14m€. Oyunda fiyatları daha gerçekçi kılmaya yarayan bir eklenti var mı? Ve ya komple oyunu daha realistic kılan bir yama paketi falan? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam geçen sene potansiyel vaad ettiği için o kadar yüksekti. Bu senenin yamasını internetten kurabilirsiniz isterseniz. Realism modlar var sortitout.si sitesinde veya FM Inside dan göz atabilirsiniz. Önerdiğim yok kullanmadığım için.

Merhaba, FM23 için içinde olduğumuz sezonun yama paketini yükledim. Bir Trabzonspor taraftarı olarak Trabzonspor'u seçtim.:D takıma bu sezon katılan nicolas Pepe'nin piyasa değerine baktığımda 165m€ gözüküyordu. Gerçekte ise 14m€. Oyunda fiyatları daha gerçekçi kılmaya yarayan bir eklenti var mı? Ve ya komple oyunu daha realistic kılan bir yama paketi falan? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ayarlardan para birimini değiştirin hocam.

Hocam para birimi TL kalmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı