FydeOS'a Windows kurmak mümkün mü?

Sorum yukarıdaki gibidir mümkün müdür?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehber işe FydeOS üzerinden Windows'a dönebilirsinizi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehber işe FydeOS üzerinden Windows'a dönebilirsinizi.

Hatırladın mı bilmem ama fyde OS kurmam için yardım etmştin şimdi de Windows'a dönemem için yardım ediyorsun sana ne kadar teşekkür tsem azdır agam.

Hatırladın mı bilmem ama fyde OS kurmam için yardım etmştin şimdi de Windows'a dönemem için yardım ediyorsun sana ne kadar teşekkür tsem azdır agam.

Ne demek hocam, rica ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230719_144341.jpg
    IMG_20230719_144341.jpg
    203 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20230719-144325.png
    Screenshot_20230719-144325.png
    593,2 KB · Görüntüleme: 50
Abim benim Ventoy ile yapmaya çalıştım bu hatayı aldım ne yapacağım.

Ventoy kurulumu nasıl yaptınız hocam. Eğer UEFI bir cihaza MBR kurulum yaptıysanız ya da legacy bir cihaza GPT bir kurulum yaptıysanız belki ondan olabilir.

Onun haricinde eğer Ventoy kurulumunda bir sorun yoksa ISO boot seçeneğinde veya ISO'da bir problem olabilir. Normal boot yerine wimboot deneyin bir de.

O da olmazsa büyük ihtimalle ISO bozuk inmiş veya yazılmıştır. Yeniden indirip hash değerini kontrol edin. USB'ye atıp tekrar kontrol edin.

Ventoy kurulumu nasıl yaptınız hocam. Eğer UEFI bir cihaza MBR kurulum yaptıysanız ya da legacy bir cihaza GPT bir kurulum yaptıysanız belki ondan olabilir.

Onun haricinde eğer Ventoy kurulumunda bir sorun yoksa ISO boot seçeneğinde veya ISO'da bir problem olabilir. Normal boot yerine wimboot deneyin bir de.

O da olmazsa büyük ihtimalle ISO bozuk inmiş veya yazılmıştır. Yeniden indirip hash değerini kontrol edin. USB'ye atıp tekrar kontrol edin.

Hocam MBR seçiliyken GPT yaprım Ghost Spectre yükledim flasha Windows nereye kurulsun bölümünde diskler yoktu smd üzerinde baktım yine yoktu ne yapacağım sadece flash bellek vardı.

@Rona hocam iyi günler ben FydeOS'ta Linux kurmaya çalışıyorum ama bir türlü yapamıyorum hep hata alıyorum Linux yazılımcısı olduğunuz için istedim fotoğraflar aşağıda.

Screenshot 2023-07-27 18.06.23.png

Screenshot 2023-07-27 18.06.37.png

Hocam MBR seçiliyken GPT yaprım Ghost Spectre yükledim flasha Windows nereye kurulsun bölümünde diskler yoktu smd üzerinde baktım yine yoktu ne yapacağım sadece flash bellek vardı.

@Rona hocam iyi günler ben FydeOS'ta Linux kurmaya çalışıyorum ama bir türlü yapamıyorum hep hata alıyorum Linux yazılımcısı olduğunuz için istedim fotoğraflar aşağıda.

Hocam neden soruya cevap vermiyorsunuz neden beğeni verdiniz yardımcı olabilir misiniz?

Hocam ben bunu eskiden yazmıştım siz ona bakmayın: Hocam MBR seçiliyken GPT yaprım Ghost Spectre yükledim flasha Windows nereye kurulsun bölümünde diskler yoktu smd üzerinde baktım yine yoktu ne yapacağım sadece flash bellek vardı.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1878897

Eki Görüntüle 1878905

Hocam neden soruya cevap vermiyorsunuz neden beğeni verdiniz yardımcı olabilir misiniz?

Sistemi yeniden başlatıp kurmayı deneyin. Olmazsa eğer sistem özellikleriniz neydi belirtir misiniz?

Sistemi yeniden başlatıp kurmayı deneyin. Olmazsa eğer sistem özellikleriniz neydi belirtir misiniz?

RAM:
4 GB RAM
İşlemci: Intel Celeron B830.

Hocam bu arada fotoğraflara baktınız değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-07-27 18.06.23.png
    38,6 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot 2023-07-27 18.06.37.png
    22,1 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
RAM:
4 GB RAM
İşlemci: Intel Celeron B830.

Hocam vallahi bir şey bulamadım. Kurulumda sorun yaşayanlarla ilgili bir forum yazısına da denk gelemedim.

APK dosyaları kurabiliyor musunuz?

cat /etc/os-release

Bir de bu kodun çıktısını atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı