Elektronik Galaxy S23 256 GB 27.999 TL

Bir iPhone 13 kullanıcısı olarak 13 alma. 30 binlik telefonda hala 60Hz ekran ile kasma hissi yaşamak çok sinir bozucu. Teknolojik olarak çok geri. Ben cihazımı S24 çıktığında değiştirmeyi düşünüyorum.

Ben de kullanıyorum da o 60Hz'i bıraz abartıyorsunuz sanki. Kimse geciş yapmadıgı surece hıssedemez. Harıcınde ben de S23 onerırım. Kamera harıc genel anlamda daha ıyı S23 gırıs sevıye ıle aynı tasarımı kullanıp Premiumluğu oldurmese ben de satıp gecmek ıstıyordum. Sımdı ise 24'u beklıyorum sizin gibi.

Ben de kullanıyorum da o 60Hz'i bıraz abartıyorsunuz sanki. Kimse geciş yapmadıgı surece hıssedemez. Harıcınde ben de S23 onerırım. Kamera harıc genel anlamda daha ıyı S23 gırıs sevıye ıle aynı tasarımı kullanıp Premiumluğu oldurmese ben de satıp gecmek ıstıyordum. Sımdı ise 24'u beklıyorum sizin gibi.
Babam için 17.500TL’ye aldığım S21FE’de bile 120Hz var iken 35.000TL’lik cihazda 60Hz gerçekten can sıkıcı. Geçiş yapmama rağmen 5 dakika S21FE kullansam kendi telefonumun kastığını hissediyorum.

Babam için 17.500TL'ye aldığım S21FE'de bile 120Hz var iken 35.000TL'lik cihazda 60Hz gerçekten can sıkıcı. Geçiş yapmama rağmen 5 dakika S21FE kullansam kendi telefonumun kastığını hissediyorum.

5 dakikada da o kasma hissi gececektir. Laptopum 240Hz ve hiçbir zaman geciste su kadar canimi sikmadi.
Telefonun ekran konusunda can sikan konulari daha farkli bence. Ozellikle parlaklik. 60Hz fazla ezbere bir elestiri diye dusunuyorum.

5 dakikada da o kasma hissi gececektir. Laptopum 240Hz ve hiçbir zaman geciste su kadar canimi sikmadi.
Telefonun ekran konusunda can sikan konulari daha farkli bence. Ozellikle parlaklik. 60Hz fazla ezbere bir elestiri diye dusunuyorum.
Tabi ki, rahatsızlığı da o sürede geçiyor. Buna katılıyorum ancak yaptığım hesap baki. 17.500TL’lik bir telefonda olup da iki katı bir para istenen telefonda olmaması oldukça sinir bozucu. Parlaklık eleştirinize katılıyorum, parlaklık konusunda da başarısız. Bir de benim pil sağlığım çok çabuk şekilde düştü, o konuda da gözümde sınıfta kaldı. Samsung tarafına da eleştiri olarak artık parmak izini bırakması ve FaceID gibi bir sisteme geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Sırf FaceID için bile değiştirmek istemediğim oluyor çünkü iP 13’ü.

@Berkay Çobanoğlu ben FaceID'ye tek rakip olarakk Huawei Mate serisi cihazları gösterebilirim. Mate 30, 40 ve 50 gibi cihazlarda halen daha 3D TOF sensör kullanarak tarama yapıyor. Yani tıpkı iPhone'lardaki gibi.

Diğer çoğu firmanın taraması kamera bazlı.
Darısı Samsung’un başına :) Huawei’nin mobil cihazlarına karşı bir antipatim var, tabletinden aşırı memnun olsam da.

iPhone 13 ve S23 arasında kaldım. Bu zamana kadar hep Android kullandım ve bir yerlerde hep sorununu gördüm, S23 alsam ileride yine Android aldım diye pişman olur muyum acaba. Bütçe açısından bakmazsak hangisi daha mantıklıdır? Oyun falan oynamıyorum.
S23 ile 13'ü karşılaştıramazsın bile. S23.

S24 bekleyenler;
Düz modeller Exynos işlemci olacak, tavsiye etmiyorum. Belki beni yanıltabilir ama sanmam. Geçmişte hiç iyi şeyler yaşanmadı...

Sadece S24 Ultra snap 8 gen 4 olacak. O yüzden Ultra almayacaklar beklemeyip alıp geçsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı