GTA 5 birden 5 USD zamlandı

Epic games kontrol etsene belki daha ucuzdur.

Steam'den GTA 5 alacaktım. Yarım saat sonra bir girdim 10 USD'lik oyun 15 USD olmuş. Üstelik hala indirimde. Cidden bu kadar para göz bir şirket görmedim. İndirimdeyken zam yapmak nedir ya. Tekrar 10 USD olur mu ileride sizce?
Bu paragözlük değildir, adamın neyi oluyorsun ki sana özel indirim yapsın? Bu fiyatı gördüğüne yat kalk dua et.

Rockstar Games'in ne olduğu zaten belli. Her yerde yerel fiyatlandırma yapmayan firma olduğunu da söylüyoruz, 10 senedir satın almadıysan ya da en basitinden Epic Games bedava yaptığında almadıysan bence firmayı sorgulamaktan ziyade kendini sorgula derim.

Şirket %77'lik indirim oranını %63'e düşürmüş. Sadece fiyatlara bakıp sonra yargısız infaz yapana kadar indirim oranlarını da kontrol etseniz keşke. Hiç olmadı oyunun indirim öncesi 40 dolar olan fiyatının hâla daha 40 dolar olduğunu görerekte indirim oranının düştüğünün yorumunu yapabilirdiniz.

Steam'den GTA 5 alacaktım. Yarım saat sonra bir girdim 10 USD'lik oyun 15 USD olmuş. Üstelik hala indirimde. Cidden bu kadar para göz bir şirket görmedim. İndirimdeyken zam yapmak nedir ya. Tekrar 10 USD olur mu ileride sizce?

İndirimde iken bir anda zam yapması bir sürü farklı nedende olabilir.
Örnek: GTA 6 belki de erteleneceğinden şirkete para lazım olabilir. Sonuçta GTA 5'e hala güncellemeler geliyor bu da GTA 6'nın çıkmasına daha çok vakit var demek. Bu vakit içerisinde oyunu daha iyi hale getirmek için şirkete para lazım olacak. Sonuçta GTA 6 tarihin en pahalı oyunu olacak. Yanı kısacası nedeni GTA 6 olabilme ihtimali var.

@NotAKnightAnymore, bilirsiniz ki normalde Rockstar Games %67'den fazla indirim yapan firma değil. %77'lik indirim miktarını görünce ben de şaşırmıştım, muhtemelen hatalı fiyatlandırma yaptılar indiriminde. Onu düzenlediler.

Geri
Yukarı