GTA 5 birden 5 USD zamlandı

Yurt dışında yaşayan bir insan olarak bu ülke hakkında yorum yapma hakkınız yok hocam. Asgari ücret ile 70 dolarlık 6 tane oyun alabilmek ile asgari ücret ile 70 dolarlık 28 tane oyun alabilmek(yaşadığınız ülkeyi bilmiyorum, ABD'nin

Ne diyeyim Allah yardımcınız olsun.

Son düzenleme:
@yorumcuu Hocam lütfen, sokaktaki gurbetçiler bitti burada da başlamayın. Yurtdışın da var olan oyunlar 100 doları geçmiyor o da çok nadir.
Yurt dışında oyunlar sabit 70 dolar/euro fiyat etiketinden satılıyor. Türkiye'deki gibi bugün 100TL yarın 500TL olayı yok onlarda. Gidip DLC'li Ultimate Edition vs. alırsan 100+ dolar ödüyorsun.

Ben sadece düşüncemi söyledim.

Son yorumu yapıyorum, daha da yorum yapmayacağım bu konu hakkında. Kuzey Makedonya'da yaşayıp gelip Türkiye'deki oyun fiyatları hakkında yorum yapamazsın. Kendi düşünceni kendine saklayabilirsin. Yurt dışında yaşıyorum deyince de Amerika, Fransa, İspanya gibi ülke diyeceksiniz diye bekliyordum :D Makedonya ekonomisi hakkında net bir fikrim olmadığı için yorum yapamayacağım.

Son yorumu yapıyorum, daha da yorum yapmayacağım bu konu hakkında. Kuzey Makedonya'da yaşayıp gelip Türkiye'deki oyun fiyatları hakkında yorum yapamazsın. Kendi düşünceni kendine saklayabilirsin. Yurt dışında yaşıyorum deyince de Amerika, Fransa, İspanya gibi ülke diyeceksiniz diye bekliyordum :D Makedonya ekonomisi hakkında net bir fikrim olmadığı için yorum yapamayacağım.

Bu kadar agresif karşılayacağınızı bilsem yazmazdım. Neyse hayırlı akşamlar. Umarım tüm istediğiniz oyunları alırsınız.

Steam'den GTA 5 alacaktım. Yarım saat sonra bir girdim 10 USD'lik oyun 15 USD olmuş. Üstelik hala indirimde. Cidden bu kadar para göz bir şirket görmedim. İndirimdeyken zam yapmak nedir ya. Tekrar 10 USD olur mu ileride sizce?

Paragözle alakası yok. Adam istediği fiyat satar.

Yeni konular

Geri
Yukarı