GTA Online Shark Card fiyatları zamlandı!

10-20 dolarlık hile ile milyarlarca dolar eklemek çok daha kolay. Çoğu kişi de böyle yapıyor zaten. Biraz oyun parası için çoğu kişinin bu kadar para verdiğini düşünmüyorum. En son GTA hesabımda birkaç trilyon vardı.

Hile yapanlar ban yemiyor mu? Ben bir yerimi yırtıp 2 ayda 24 milyon kastım.

Yiyor hocam artık. Expanded and Enchanced versiyonunda adımları attılar GTA 6 duyurusundan sonra çoğu hileci banlanmaya başlanmış bile. Belli ki Rockstar GTA 6 çıkana kadar koparalım derdinde.

Ya da illa Shark Card alacak isen 150 liraya 4.5M dolar alabiliyorsun 3 tane Beyaz Kart alırsan.
Çok saçma bunları almak 4M'nu 2 heiste halledersin 700TL ne ya. Yine belki RDO'da Gold Bar almak mantıklı olabilir hem zor kasılıyor hem daha ucuz.

Kullanılan programa ve şansınıza bağlı. Tanıdığım tüm arkadaşlarımda modlanmış hesap var. Hepsinin de trilyonlarca doları var. Hiçbiri yasaklanmadı ve senelerdir oynuyor.

Kullanılan programa ve şansınıza bağlı. Tanıdığım tüm arkadaşlarımda modlanmış hesap var. Hepsinin de trilyonlarca doları var. Hiçbiri yasaklanmadı ve senelerdir oynuyor.
Hocam yakında yasaklanır diye sanıyorum. Godmode hilelere karşı bir şey yapmıyorlar da para hilelerine karşı büyük önlemler almaya başladılar Expanded and Enchanced sonrası.

Aktif olarak hile kullanmıyorsanız daha sonradan tespit etmiyorlar. Hesabını modlayan rahatça oynamaya devam ediyor.

Ha anladım. Yeni hilelere karşı büyük önlemler alınmaya başladı ama. Hatta yabancı bir videoda bu olayın dalga konusu olduğunu bile hatırlıyorum.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yorumlar:

1702572481613.png
1702572495479.png
resim_2023-12-14_194852557.png

Ha, anladım. Yeni hilelere karşı büyük önlemler alınmaya başladı ama.
Evet, son zamanlarda çoğu hilenin kapatıldığını ve para ekleme yöntemlerinin engellendiğini duymuştum fakat senelerdir oynamıyorum. Açıkçası hileciler çok sinir bozucu ama o kadar hile varken sadece para ve karakter düzenleme hilelerine odaklanmaları daha sinir bozucu. Oyununuzu bile çökertebiliyorlar.

Geri
Yukarı