GTA 6 Vice City'de geçsin ister miydiniz?

Bence karışık olmalı yer yer Vice City'de yer yer başka ülkelerde geçerse çok güzel olur ama zor bir iş. Mesela Cj ile Tommy yaşlı iken onların kalan işlerini yapmak güzel olurdu.

Bence Los Angeles'da geçsin. Gerçek çeteler bulunsun, yeni karakterler gelsin. 3-4 şehir birden olabilir, GTA San Andreas ta bile 3 şehir var:

Las Venturas.
San Fierro.
Los Santos.

Dostlar herkes GTA 6'nın Vice City'de geçeceğini söylüyor. Siz Vice City'de geçmesini ister miydiniz? Ben şahsen istemezdim çünkü ben GTA'yı hikayesinden çok araba modifiye edip uçak sürmek kısaca açık dünyada gezmek için oynuyorum. Hikayede tabii ki çok önemli ama benim için süper bir hikaye sunulmadığı taktirde hikaye 2. planda. Hikayeli açık dünya istesem Mafia, Red Dead Redemption oynarım ki bence GTA'ların hikayesi çok iyi değil, Vice City'de geçmesini istemememin sebebi harita küçük olacaktır. Bu da açık dünya için kısıtlama anlamına geliyor.
Burada GTA Vice City'e saygısızlık gibi olmasın benim için özel bir oyundur, ilk oynadığım GTA'dır ama dediğim gibi açık dünya benim için daha önemli. Sizce GTA 6 Vice City'de geçmeli mi?

Hayır istemem Los Santos gibi büyük ve renkli bir şehir olsun isterim evet Vice City renkli ama büyük değil.

Geri
Yukarı