GTA 6'da CJ ve Tommy'i görmek ister miydiniz?

Oğuuzz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 İNTEL İ5 12TH İŞLEMCİ 16GB RAM 900GB
Meslek
Öğrenci
Ben bu iki karakteri de çok seviyorum. Aslına bakarsak GTA 6 da olmalarını isterdim en azından isimlerini bile duysak yeterli be. GTA 6'da Micheal'ın olacağı bence %80 adam film çekiyor. Ayrıca Online'da falan Los Santos'da olmadığını görüyoruz. Büyük ihtimalle film çekmek için Vice City'ye gitti ve ondan görev falan alacağız büyük ihtimalle, Tommy'e gelirsek Tommy eğer halen malikanesinde şehiri yönetiyorsa (üstat) oyunda görebiliriz veya yoksa bile onunla ilgili bir ayrıntı kesinlikle olur. Carl Johnson namı değer CJ'ye gelirsek pek görebileceğimizi sanmıyorum ancak ismi geçebilir belki de hiç geçmez bilmiyorum ama görmek isterdim. Franklin de olabilir ama çok beklentim yok o yönde adam iş adamı illaki iletişimi olur VC'de ama pek mümkün değil. Trevor ise olmaz zaten kendisi her işin sonunda başarısız olan bir insandır GTA 6'da ona yer verileceğini sanmam açıkçası. Peki sizlerin görüşleri neler?

Ben bu iki karakteri de çok seviyorum. Aslına bakarsak GTA 6 da olmalarını isterdim en azından isimlerini bile duysak yeterli be. GTA 6'da Micheal'ın olacağı bence %80 adam film çekiyor. Ayrıca Online'da falan Los Santos'da olmadığını görüyoruz. Büyük ihtimalle film çekmek için Vice City'ye gitti ve ondan görev falan alacağız büyük ihtimalle, Tommy'e gelirsek tommy eğer halen malikanesinde şehiri yönetiyorsa (üstat) oyunda görebiliriz veya yoksa bile onunla ilgili bir ayrıntı kesinlikle olur. Carl johnson namı değer Cj'ye gelirsek pek görebileceğimizi sanmıyorum ancak ismi geçebilir belki de hiç geçmez bilmiyorum ama görmek isterdim. Franklin de olabilir ama çok beklentim yok o yönde adam iş adamı illaki iletişimi olur Vc'de ama pek mümkün değil. Trevor ise olmaz zaten kendisi her işin sonunda başarısız olan bir insandır GTA 6'da ona yer verileceğini sanmam açıkçası. Peki sizlerin görüşleri neler?

Farklı evrenler sadece minik easteregg koyarlar GTA 5'teki Los Santos ile GTA San Andreas'teki Los Santos farklıydı çünkü farklı evrenler franklin olmaz trevor aktörü zaten yıllardır trevor karakterinden nefret ettiğini söylüyor michealda olmaz niye olsun ki? Lafları geçer oda bir ihtimal.

Farklı evrenler sadece minik easteregg koyarlar GTA 5'teki Los Santos ile GTA San Andreas'teki Los Santos farklıydı çünkü farklı evrenler franklin olmaz trevor aktörü zaten yıllardır trevor karakterinden nefret ettiğini söylüyor michealda olmaz niye olsun ki? Lafları geçer oda bir ihtimal.
Farklı evren konusu çok kötü ya..

İki karakteri görsek benim için çok güzel olurdu da bir yandanda mantıksız olurdu isimlerini de duymayız yani.

Dediğiniz gibi tommy olabilirde evrenlerde farklı yeni oyunda eskiyi görmüyoruz San Andreas'ı ilk oynadığım zamanlar bir görevde Claude vardı şaşırmıştım o zaman 😀

İki karakteri görsek benim için çok güzel olurdu da bir yandanda mantıksız olurdu isimlerini de duymayız yani.

Dediğiniz gibi tommy olabilirde evrenlerde farklı yeni oyunda eskiyi görmüyoruz San Andreas'ı ilk oynadığım zamanlar bir görevde Claude vardı şaşırmıştım o zaman 😀
Ben Niko Bellic'in olmasını isterdim.

Ben istemezdim hikayeleri bitti onların olduğu gibi kalmalılar. Şu değişmez bir kuraldır sırf talep var diye hikayesi bitmiş bir karakter geri dönünce rezillikten başka birşey olmuyor.

Ben istemezdim hikayeleri bitti onların olduğu gibi kalmalılar. Şu değişmez bir kuraldır sırf talep var diye hikayesi bitmiş bir karakter geri dönünce rezillikten başka bir şey olmuyor.

Saçma olur zaten dediğiniz gibi hikayeleri bitti onların tekrar geri dönmeleri garip olur.

Galiba evren olarak 3e ayrılıyor gta 6 ile birlikte 4 olacak galiba. Mesela 3d evren gta sa vc 3 vardı

Geri
Yukarı