GTA 6'da CJ ve Tommy'i görmek ister miydiniz?

Farklı evrenler sadece minik easteregg koyarlar GTA 5'teki Los Santos ile GTA San Andreas'teki Los Santos farklıydı çünkü farklı evrenler franklin olmaz trevor aktörü zaten yıllardır trevor karakterinden nefret ettiğini söylüyor michealda olmaz niye olsun ki? Lafları geçer oda bir ihtimal.

Evrenler aynı diye biliyorum, GTA 5'te Franklinin evinde OG Loc'un plağı falan vardı.

Ben bu iki karakteri de çok seviyorum. Aslına bakarsak GTA 6 da olmalarını isterdim en azından isimlerini bile duysak yeterli be. GTA 6'da Micheal'ın olacağı bence %80 adam film çekiyor. Ayrıca Online'da falan Los Santos'da olmadığını görüyoruz. Büyük ihtimalle film çekmek için Vice City'ye gitti ve ondan görev falan alacağız büyük ihtimalle, Tommy'e gelirsek Tommy eğer halen malikanesinde şehiri yönetiyorsa (üstat) oyunda görebiliriz veya yoksa bile onunla ilgili bir ayrıntı kesinlikle olur. Carl Johnson namı değer CJ'ye gelirsek pek görebileceğimizi sanmıyorum ancak ismi geçebilir belki de hiç geçmez bilmiyorum ama görmek isterdim. Franklin de olabilir ama çok beklentim yok o yönde adam iş adamı illaki iletişimi olur VC'de ama pek mümkün değil. Trevor ise olmaz zaten kendisi her işin sonunda başarısız olan bir insandır GTA 6'da ona yer verileceğini sanmam açıkçası. Peki sizlerin görüşleri neler?

Şahsen GTA 6'da Tommy ile ilgili poster olur bir cümle olur veya o konak muhtemelen bozulmamıştır oraya gittiğimizde bir gönderme görmek isterim ki bence olur. Kimi insanlar Tommy ile çatışırız veya onun adamı olur işlerini yaparız falan diyor çok gördüm böyle söylentileri. Tommy ile çatışmayı asla istemem karakterin bizde mazisi büyük ayrıca GTA 6'nın karakterleri kim ki Tommy'nin adamı olsun. Kocaman Miami'de 2 tane sevgili çifti adamı yapacak kadar düşmez Tommy. Diğer karakterlerden ne CJ ne GTA 5'in karakterlerini görmek istemem zaten 5'in karakterleri bende tam oturamadı bağlanamadım pek. Diğer şehirlerde göreceksek Niko'yu görmek isterim.

Evrenler aynı diye biliyorum, GTA 5'te franklinin evinde og Loc'un plağı falan vardı.

Hayır değil GTA 4 ve GTA 6 HD evreninde geçiyor GTA 3'ten GTA Vice City stories 3D evren ilk oyunlarda 2D dediğiniz şeye zaten easteregg deniyor Rockstar hep bu tarz şeyleri koyuyor ama evrenler aynı değil mesela 2021 Aralıkta GTA onlinea gelen franklin DLC de görev yaparken lamar ve franklin eskiden grove streette cj ve adamlarından bahsediyorlar ve sonundada yüksek ihtimal hepsi ölmüştür diyor ama yine aynı evren değil aynı evren olsa GTA SA ve GTA 5 mapleri aynı olurdu.

Geri
Yukarı