Güle güle Windows, merhaba macOS

The Virtuoso

Hectopat
M2 MacBook Pro 13.3 alarak ben de sonunda bilgisayar dünyasında Apple'a geçiş yaptım. Böylece iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods'tan sonra MacBook da alarak ekosistemi tamamladım. Video ve ses edit işleriyle uğraşan biriyim. Sırf oyun oynuyorum diye bu zamana kadar Windows kullanıyordum ama son zamanlarda çok canımı sıkmaya başlamıştı. Microsoft'un ürünleri cidden çok yaşlı hissettiriyor Apple yanında. 2020'leri bu kadar yakalayamayan devasa bütçeli ama vizyonsuz Microsoft'tan kurtulduğuma çok seviniyorum. Oyunları da n'apalım, YouTube'dan "Full Walkthrough | No Commentary" videolardan izleyeceğiz artık...

Not: Bir Apple Fanboy.

M2 MacBook Pro 13.3 alarak ben de sonunda bilgisayar dünyasında Apple'a geçiş yaptım. Böylece iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods'tan sonra MacBook da alarak ekosistemi tamamladım. Video ve ses edit işleriyle uğraşan biriyim. Sırf oyun oynuyorum diye bu zamana kadar Windows kullanıyordum ama son zamanlarda çok canımı sıkmaya başlamıştı. Microsoft'un ürünleri cidden çok yaşlı hissettiriyor Apple yanında. 2020'leri bu kadar yakalayamayan devasa bütçeli ama vizyonsuz Microsoft'tan kurtulduğuma çok seviniyorum. Oyunları da n'apalım, YouTube'dan "Full Walkthrough | No Commentary" videolardan izleyeceğiz artık...

Not: Bir Apple Fanboy.
Tüh, Microsoft çok üzgün :(.

Tüh, Microsoft çok üzgün :(.
Üzgün olmalı. Sadece ben değil, benim gibi fırsatını bulduğunda Apple'a zıplayacak milyonlarca insan var dünyada. Bu vizyonsuzluk ve çağı yakalayamayan anlayışıyla, Apple birazcık oyun dünyasına giriş yapsa Microsoft tutunacak dal arar kendine.

Bill Gates Washington'da bu halde geziyor, BBC yayınladı. (Windows kullanmayı bilene güzel.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geforce Now ve Xcloud var. Eski iş yerimde Macbook M1 8 GB kullanıyordum, aynı anda Unity ve Premiere Pro açıktı. Rahat iş yapıyordum ama kasıyordu sonlara doğru.
Doğru. Canım çok oynamak isterse alırım GeForce Now, bakarım keyfime. 8 GB diye kasıyordur senin Mac'in. 16 aldım ben. ❤️

Apple'ın diğer ürünlerini beğenmiyorum ve tercih etmiyorum ama MacBook'lar cidden farklı cihazlar. Bir kere sahip olunca Windows'a geçesiniz gelmiyor.
Daha önce çalıştığım şirketin verdiği Mac'i kullandım epey süre. Çağ değiştirmek gibi geliyor Windows'tan sonra. Windows 11 dediğin Microsoft'un sözde "en güncel" sürümü hala Windows 7'nin makyajlanmış halinden ibaret.

Tebrikler! Markası için birçok ürüne binlerce lira döktünüz.
Böyle markaya can kurban. Bana ürün ve servis kalitesi, sorunsuzluk, cihazlar arasında mükemmel etkileşim sunuyorsa ben de ona seve seve paramı sunarım.

Bill Gates Washington'da bu halde geziyor, BBC yayınladı. (Windows kullanmayı bilene güzel.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
🤣 Bill Gates dünyalığını yaptı artık, o bu hallere gelmez ama Microsoft bu kafayla giderse bu maymuna döner.

Daha önce çalıştığım şirketin verdiği Mac'i kullandım epey süre. Çağ değiştirmek gibi geliyor Windows'tan sonra. Windows 11 dediğin Microsoft'un sözde "en güncel" sürümü hala Windows 7'nin makyajlanmış halinden ibaret.

Ahahahahahaha, macOS 10 ve 13 arasında bence devrim var dostum.
Özellikle belirteyim ki ayırt edebilin, yoksa arkadaşın dediği gibi fark büyük anlaşılmaz falan.
macOS 13.

1694863551780.png

OS X Yosemite 10.10.5

1694863573019.png

Gerçek bir devrim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı