HP Omen 15 DC1008NT Hackintosh Ventura kuramamak

Siyah ekranda kaldı.

Hocam aslında ben bir Config oluşturdum. Boot ekranı HDD'leri gösterebildim ancak şu anki sıkıntım 12 dakika kalınca reboot etmesi gereken yerde ekran donuyor. Az önce o yüzden Config sormuştum size 9300h işlemciye coffe Lake doğru bir Config midir?

Siyah ekranda kaldı.

Hocam aslında ben bir Config oluşturdum. Boot ekranı HDD'leri gösterebildim ancak şu anki sıkıntım 12 dakika kalınca reboot etmesi gereken yerde ekran donuyor. Az önce o yüzden Config sormuştum size 9300h işlemciye coffe Lake doğru bir Config midir?
Coffelake evet. Sana verdiğimde hangi aşamada siyah ekranda kalıyor peki ? İlk aşamada mı ?

Artık tahminim Config dosyasından olduğu yönünde. Klasörlük (EFI) bir şey kalmadı benim hatam kesinlikle Config'ten kaynaklı. Bir kext tanıtma programında kontrol ettiğimde işlemcimi i5 olmasına rağmen i7 bilmem kaçıncı nesil olarak görüyor sorun muhtemelen burada.

Config dosyanı açıp device properties kısmındaki girdilerden ig-plarformn id 12345678 yap. Diğer girdileri silip bir dener misin ?
Bu araç ile yapabilirsin.
Hemen deniyorum

bakın mesela sizin verdiğiniz EFI ile kendi oluşturduğum Config'i harmanladım. Şu an bu ekrana kadar geldi touch pad ve laptop klavyesini çalıştırdı.

Dosya Ekleri

• IMG_8459.png
    IMG_8459.png
    241,5 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı