Elektronik HyperX Cloud II 2.079 TL

• Konuyu başlatan KuoNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
Bir kaç aydır kullanıyordum ve gayet memnundum fakat bugün kulaklığın yanındaki plastik parçası parçalandı. Titiz kullanmama rağmen kullanım hatası falan diye düşündüm fakat biraz araştırınca bir çok kişinin başına bu olayın geldiğini gördüm. İmkan varsa alacak arkadaşlar Corsair HS80 modeline yönelsinler.

Herkeste farklı fiyat mı veriyor acaba?
1709908030898.png

Alacağımdan değil ama şu indirimlere bir türlü tam zamanında yetişemiyoruz ya çok hızlı bitiyor ya fiyat güncelleniyor.
Valla indirim kanalını niye takip ediyorum bilmiyorum bazı çok güzel indirimlere denk gelsem de muadili veya iş göreni halihazırda mevcut bende diyip almadan çıkıyorum.

Bu kulaklığın bir Kingston tarafından üretilen modeli var bir de HP tarafından üretilen modeli var. HP tarafından üretilen modelinde kırılmalar esnemeler olabiliyor.

Valla indirim kanalını niye takip ediyorum bilmiyorum bazı çok güzel indirimlere denk gelsem de muadili veya iş göreni halihazırda mevcut bende diyip almadan çıkıyorum.
Hocam artık indirim kanalını takip etmek keyif işi oldu benim için. Çok güzel kaliteli indirimler var ama dediğiniz gibi ihtiyaç yok deyip almıyorum genelde.

Daha önce Cloud 2 tecrübe ettiğim halde BlackShark v2X almak gibi bir hata yaptım, indirime girmesini dört gözle bekliyorum keşke 1829 TL'lik fiyata yetişebilseydim.

Yeni konular

Geri
Yukarı