Elektronik HyperX Cloud II 2.079 TL

• Konuyu başlatan KuoNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
Hocam alacağım fakat iki farklı üretim olduğunu söylemişler, anlamının bir yolu var mı? Ben kırmızı olanını kullanmıştım daha önce.
HP ve HyperX üretimleri var. Benim de kullandığım HP üretimdi ve malzemesi kalitesizdi. Sanırım HyperX üretimi artık bulunmuyor.

Şu zamana kadar 3 defa Cloud II aldım ve her seferinde kutusunda ve kulaklığın kendisinde aşama aşama olarak malzeme kalitesini düşürdüklerini fark ettim (kutunun içeriği bile azaltılmış) ilk aldığımda bütün parçaları metaldi ikincisinde yarısı metal oldu şimdi neredeyse hepsini plastik hale çevirdiler bu da tabii ki kolay bir şekilde kırılmasına sebep oluyor alacaklar bunu da göz önünde bulundurabilir onun dışında ses kalitesinde falan herhangi bir değişiklik bulunmamakta hala oldukça kaliteli bir performansı var dikkatli kullanıcıyım derseniz alabilirsiniz.(Kullandıklarımın hepsi kırmızıydı.)

Vallahi bende G PRO alırken yaşadım hocam ama aldıgım fşyattab 2 kat daha zamlandı kulaklık. 3200'e aldım 3000 oldu şu an en uygun 4269 lira.

Hocam vallahi anlamadım ya. Aldığım zaman mediamarkta 3.5k idi şimdi 2.5k olmuş. Neye göre değişiyor fiyatlar belli değil.

Geri
Yukarı