İncehesap hazır sistemi ikinci el gönderir mi?

Jordan Barrett

Centipat
Daha fazla  
Merhaba hocam. Ben 3 gün önce İncehesap'tan bir sistem aldım. Sizce 2. el gönderirler mi? Gönderirlerse 2. el olduğunu nasıl anlarım?

İade edilen ürünleri hazır sistemlere koyabiliyolar.Ama performans sorunu yoksa takmanıza gerek yok.Sadece ekran kartı açılmadan gönderildiği için onu anlayabilirsiniz.

Sanmıyorum ama şüphe kalmasın istiyorsanız ürünlerin garantilerini kontrol ettirebilirsiniz. Ben bunu logitech ürünlerin de denemiştim. Ekran kartı tarzı şeylerin de muhakkak böyle bir olayı vardır.

Sanmıyorum ama şüphe kalmasın istiyorsanız ürünlerin garantilerini kontrol ettirebilirsiniz. Ben bunu Logitech ürünlerin de denemiştim. Ekran kartı tarzı şeylerin de muhakkak böyle bir olayı vardır.

Hocam ASUS eşyaları falan kontrol edebilirim sitesinden. Fakat işlemcimi falan nasıl kontrol edebilir?

Hazır sıfır stokta olmayan parçalar sipariş üzerine tedarik ediliyor, yoksa neden bir kasa toplayıp kargolamak 2 hafta sürsün?

Bayağı iyiymiş o zaman, benim sistemim tedarik montaj kargo derken 2 haftayı geçmişti. İkinci el veya sıfırından en ufak farkı olan bir ürünü satamazlar merak etmeyin.

Yani hocam özellikle ellerinde olan tüm parçalardan sistem toplattım kendilerine. Ve hemen montaj aşamasına geçip kargoya verildi. İşlemci vb. şeylerin kullanılmış olmasından korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı