İncehesap hazır sistemi ikinci el gönderir mi?

Yani hocam özellikle ellerinde olan tüm parçalardan sistem toplattım kendilerine. Ve hemen montaj aşamasına geçip kargoya verildi. İşlemci vb. şeylerin kullanılmış olmasından korkuyorum.
Korkmayınız hocam, koskoca incehesap. Ayrıca adamlar üreticiden sıfır ürünü tedarik edip satıyor ikinci el mal ellerinde ne arasın? Başka birisinin alıp da iade ettiği ürün de büyük ihtimal açık bir şekilde kusurludur, incehesap da tedarikçisine geri gönderir, kusurlu-ayıplı ürünü sıfır sistemin içerisinde kullanmak onların da işine gelmez.

Korkmayınız hocam, koskoca İncehesap. Ayrıca adamlar üreticiden sıfır ürünü tedarik edip satıyor ikinci el mal ellerinde ne arasın? Başka birisinin alıp da iade ettiği ürün de büyük ihtimal açık bir şekilde kusurludur, İncehesap da tedarikçisine geri gönderir, kusurlu-ayıplı ürünü sıfır sistemin içerisinde kullanmak onların da işine gelmez.

Yani hocam işlemciyi 5500 5600X yapmıştım 1700 TL fark vardı fakat teker teker baktığımda 2700 tlidi acaba 2. el mi diye bir şüphelendim.

İade edilen ürünleri hazır sistemlere koyabilıyorlar. Ama performans sorunu yoksa takmanıza gerek yok. Sadece ekran kartı açılmadan gönderildiği için onu anlayabilirsiniz.

Zaten hocam anakart ve ekran kartın garantisinin ne zaman başladığına bakacağım. Fakat işlemciye nasıl bakacağım bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı