iPhone 13 Pro vs Samsung S23 Ultra

• Konuyu başlatan PyXs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 347

PyXs

Hectopat
Arkadaşlar merhaba şu anda Realme GT 2 Pro kullanıyorum ekran suresi az olduğu için(5 -6 saat max) telefonu değiştrime fikrim var, fakat seçeneklerın arasında kaldım. 40.000 TL bütçe ile sizce pili 87-90 arasında olan bir iPhone 13 Pro mu tercih edersiniz yoksa 12 RAM 512 GB depolama Samsung S23 ultrayı mı tercih edersiniz? Ben sürekli bir Android kullanıcısıyım iOS hiç deneyimlemedim fakat nedense Android'den IOS'a geçen çoğu kişi daha Android kullanmayacağını söylüyor. Şu anda kullandığım telefonun da özellikleri gayet iyi iPhone 13 Pro alacak olursam pişman olur muyum sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman 13 pro alırsan da ekran süresini az bulacaksın. İmkanın varsa Max modeline geç, yoksa S23 Ultra öneririm. 15 Pro aldım ve gerçekten şarj konusunda beğenmedim. Keşke Max alsaydım dedim.

S23 Ultra varken 13 Pro almak attan inip eşeğe binmek. Ekran batarya kamera güncellik S Pen ve daha nice özellikler ile daha mantıklı ek olarak 13 Pro'lar her zaman daha çok ısınma yapıyor hepsini kullandım alacaksan 14 Pro Max'min alacaksın onun harici yaklaşmayın bile.

IOS işletim sisteminin hastası ve savunucusu olarak, senin için en önemli etmenlerden biri ekran süresi olduğu için Pro modelinde de üzülebilirsiniz. O yüzden hem 0 olacağından hem de daha büyük ekran / batarya süresinden dolayı Ultra öneririm.

Ultra gerçekten sağlam telefon, ama IOS işletim sistemi ise bir nimet. Sadelik var bir kere. 13 Pro’da hoş telefon. Deneyimlemek istersen karar sana kalıyor. Pili 90 olan cihaz üzmez. Ama 95 seviyesinde bulabilirsen daha mantıklı olur. Ve evet, asla Android’e geçeceğimi düşünmüyorum.

Arkadaşlar merhaba şu anda Realme GT 2 Pro kullanıyorum ekran suresi az olduğu için(5 -6 saat max) telefonu değiştrime fikrim var, fakat seçeneklerın arasında kaldım. 40.000 TL bütçe ile sizce pili 87-90 arasında olan bir iPhone 13 Pro mu tercih edersiniz yoksa 12 RAM 512 GB depolama Samsung S23 ultrayı mı tercih edersiniz? Ben sürekli bir Android kullanıcısıyım iOS hiç deneyimlemedim fakat nedense Android'den IOS'a geçen çoğu kişi daha Android kullanmayacağını söylüyor. Şu anda kullandığım telefonun da özellikleri gayet iyi iPhone 13 Pro alacak olursam pişman olur muyum sizce?

Neden bir daha Android'e geçneyeceklerini söylüyorlar biliyor musun? Popüler kültüre uyum sağlamak şahane bir şey. S23 Ultra gibi 14 Pro Max dengi(hatta 14Pro Max'ten daha iyi) telefonu almak yerine o ısırık elma için 13-13Pro seviyelerinde bir iPhone alıyorlar. iPhone savunanlarda 2sene sonra kasar, iOS daha verimli falan diyor. Yalan. S3 miniden 14Pro'ya geçmiş aga Android kullanılmaz iOS çok iyi diyor adam. 14 Pro Max'ten daha güçlü olan S23 Ultra mı? 13Pro(elma) mı? Sen seç.

çok zor soru

Neden bir daha Android'e geçneyeceklerini söylüyorlar biliyor musun? Popüler kültüre uyum sağlamak şahane bir şey. S23 Ultra gibi 14 Pro Max dengi(hatta 14Pro Max'ten daha iyi) telefonu almak yerine o ısırık elma için 13-13Pro seviyelerinde bir iPhone alıyorlar. iPhone savunanlarda 2sene sonra kasar, iOS daha verimli falan diyor. Yalan. S3 miniden 14Pro'ya geçmiş aga Android kullanılmaz iOS çok iyi diyor adam. 14 Pro Max'ten daha güçlü olan S23 Ultra mı? 13Pro(elma) mı? Sen seç.

Her iki tarafı da denedim ve inan ki S23 düz modeli bile o kadar güzel ki yağ gibi akıyor 10 saat oyun da dahil pil süresi ekranı compactlığı bile çok iyiydi. Asla ısınma yoktu en güzeli.

Her iki tarafı da denedim ve inan ki S23 düz modeli bile o kadar güzel ki yağ gibi akıyor 10 saat oyun da dahil pil süresi ekranı compactlığı bile çok iyiydi. Asla ısınma yoktu en güzeli.

Bende açıkçası küfür yemeyeyim diye yazmadım ama 15 Pro Max'te, S23 ultrada denedim ve S23 Ultra daha güçlü geldi. Bana sorarsan S23 Ultra 15 Pro-Pro Max'ten güçlü ama tepki toplamayayim diye 14Pro Max'ten daha iyi dedim.

Geri
Yukarı