iPhone 13 yıkanır mı?

Kesinlikle tavsiye etmiyorum ama suya karşı hiçbir dayanıklılığı olmayan iPhone 5'i bile arada ekranı ve arkasını biraz sabunlayarak temizliyordum. iPhone 8 Plus'ta da ara sıra yaparım hatta bir kere suyun içine de düştü yine yıkadım. Telefonlar pis olduğundan yıkarım genelde. Yani zorunda kalmadıkça yapılmamalı ama zorundaysanız olabilir.
Yıkamak yerine ıslak mendil ile silmek bence çok daha mantıklı.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum ama suya karşı hiçbir dayanıklılığı olmayan iPhone 5'i bile arada ekranı ve arkasını biraz sabunlayarak temizliyordum. iPhone 8 Plus'ta da ara sıra yaparım hatta bir kere suyun içine de düştü yine yıkadım. Telefonlar pis olduğundan yıkarım genelde. Yani zorunda kalmadıkça yapılmamalı ama zorundaysanız olabilir.
Hocam alkolle karışık kola dökülünce ses tuşlarına kadar yapış yapış oldu ve tuşlar zor basmaya başladı. Ben de bunun ilerde sorun çıkartabileceğini düşünüp suyla güzelce temizledim ve kurumasını bekledim.

Hocam alkolle karışık kola dökülünce ses tuşlarına kadar yapış yapış oldu tuşlar zor basıyordu. Ben de bunun ilerde sorun çıkartabileceğini düşünüp suyla güzelce temizledim ve kurumasını bekledim.

Kola telefonun hoparlör ve şarj kısmına girdiyse sıkıntı. Yıkamanız öyle bırakmanızdan daha iyi fakat yıkadıktan sonra son ses müzik açıp içinde kalanları titreşimle atmasın sağlamalıydınız.

Kola telefonun hoparlör ve şarj kısmına girdiyse sıkıntı. Yıkamanız öyle bırakmanızdan daha iyi fakat yıkadıktan sonra son ses müzik açıp içinde kalanları titreşimle atmasın sağlamalıydınız.
Dediğiniz gibi yaptım hocam şu an tamamını atmış durumda cızırtı falan yok. Islak mendille temizleyecektim fakat tuşların arasını temizleyemem diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı