Çözüldü iPhone 15 Pro Max aramalarda Bluetooth kulaklığa otomatik geçmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bblokee

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 15 Pro Max güncel sürüm kullanıyorum. BT kulaklık takılıyken arama geldiğinde manuel olarak kulaklığı seçmem gerekiyor. Ayarı da bulamadım bir türlü, yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm:

Ayarlar-erişilebilirlik-dokunma-arama ses yolunu otomatikten BT kulaklık setine aldım. Kulaklık bağlı iken aramayı kulaklığa alıyor direkt bağlı değilse normal.
@bblokee Farklı bir marka kullanıyor olduğunuz için olabilir mi acaba? BT ayarlarına girip oradan kullandığınız kulaklığın en sağındaki bilgi ( İ ) tuşuna basıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

@Mert1337 tik işaretinden kastınız nedir bilmiyorum hocam.

Yani telefon kulaklık bağlıyken otomatik kulaklığı seçti yanına tik geldi ve aramaya basınca direk bu ekran geldi ben Bluetooth simgesine tıklamadım.
1713202146458.png

Aygıt türü seçili değildi seçtim şuan bundan mı acaba deneme imkanım olmadı henüz

Yani telefon kulaklık bağlıyken otomatik kulaklığı seçti yanına tik geldi ve aramaya basınca direk bu ekran geldi ben Bluetooth simgesine tıklamadım. Eki Görüntüle 2169541

Bende işte bu ekranda cevapla deyince direk telefona aktarıyor elle seçmem gerekiyor sizin kulaklığınız apple mı?

Dosya Ekleri

• IMG_0244.png
    IMG_0244.png
    31 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı