iPhone SE 2020 kaç yıl daha güncelleme alır?

Hocam emin misiniz şikayet Var'da şikayet var bayağı.

@SocialCyber
Hocam şikayetler olur tabii ki,ama satıcı ile de alakalı olur.Ama EasyCep güvenilir,2 3 defa yenilenmiş telefon almışlığım var.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Eğer yaşarsanız destek ekibi ile iletişime geçin yardımcı olurlar.

Hocam şikayetler olur tabii ki, ama satıcı ile de alakalı olur. Ama EasyCep güvenilir, 2 3 defa yenilenmiş telefon almışlığım var. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Eğer yaşarsanız destek ekibi ile iletişime geçin yardımcı olurlar.

Hocam kullanıyorsanız bir sıkıntı yaşadınız mı? Veya değişim talebinde vs bulundunuz mu?

Hocam kullanıyorsanız bir sıkıntı yaşadınız mı? Veya değişim talebinde vs bulundunuz mu?
Hocam iPhone 6,iPhone 7 plus ve bir tane Realme C21y almıştım,hiçbir değişim talebinde falan bulunmadım.Telefon durumları da iyiydi.Zaten almadan önce yanında not bırakıyorlar durumu ile ilgili.Yani uzun lafın kısası ben EasyCep ile bir sıkıntı ve bir sorun yaşamadım.Yaşarsanız büyük ihtimalle satıcı ile ilgili olur.Ama EasyCep çözüyor işi,içiniz rahat olsun.

Hocam iPhone 6, iPhone 7 Plus ve bir tane Realme C21y almıştım, hiçbir değişim talebinde falan bulunmadım. Telefon durumları da iyiydi. Zaten almadan önce yanında not bırakıyorlar durumu ile ilgili. Yani uzun lafın kısası ben EasyCep ile bir sıkıntı ve bir sorun yaşamadım. Yaşarsanız büyük ihtimalle satıcı ile ilgili olur. Ama EasyCep çözüyor işi, içiniz rahat olsun.

Hocam peki bir kasma donma vs var mı?

Hocam iPhone 6, iPhone 7 Plus ve bir tane Realme C21y almıştım, hiçbir değişim talebinde falan bulunmadım. Telefon durumları da iyiydi. Zaten almadan önce yanında not bırakıyorlar durumu ile ilgili. Yani uzun lafın kısası ben EasyCep ile bir sıkıntı ve bir sorun yaşamadım. Yaşarsanız büyük ihtimalle satıcı ile ilgili olur. Ama EasyCep çözüyor işi, içiniz rahat olsun.

Yine de çok çekingenim ilk defa yenilenmiş telefon alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı