Gıda Kahve Dünyası 3'ü 1 Arada Hazır Kahve 40'lı Paket (18 Gr x 40 Adet) 102 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Daha fazla  
Kahvelerin tanesi 2,5 TL'ye denk geliyor, BİM'in kahveleri bile 3 liradan satılıyorken gayet iyi fiyat. Klasik ve fındık aromalılarda indirim mevcut. Ben 2 kutu satın aldım, artık uzun bir süre de kahve almam :D.

3'ü 1 arada Fındık aromalı
3'ü 1 arada Klasik
1710315816216.png

İçmeyin şu çamurları, kahve bile değiller. %85'i şeker, glikoz şurubu, hidrojenize bitkisel yağ ve kalan %15'lik kısmı da normalde çöpe gitmesi gereken kahve tortusu.

Gidin filtre kahve için demiyorum tabii ki. Alın 50 gram Nescafe Gold ya da Jacobs, süt ve kahverengi şeker şundan kat kat iyi, lezzetli ve ekonomik olur.

Şimdiye kadarki içtiğim 3'ü 1 aradalar arasında en iyisi buydu. İkinci sıraya Jacobs koyarım, ama sipariş vermedim çünkü son kullanma tarihi yakın ürün gelebilir korkusu oluştu artık gıdalarda. Yukarıdaki arkadaşın dediği yöntemle süt tozu ve nescafe goldu karıştırınca hepsinden iyi oluyor.

Şimdiye kadarki içtiğim 3'ü 1 aradalar arasında en iyisi buydu. İkinci sıraya Jacobs koyarım, ama sipariş vermedim çünkü son kullanma tarihi yakın ürün gelebilir korkusu oluştu artık gıdalarda. Yukarıdaki arkadaşın dediği yöntemle süt tozu ve Nescafe Gold'u karıştırınca hepsinden iyi oluyor.

Peki fındıklı mı yoksa klasik mi daha iyi?

Geri
Yukarı