Kamera çantası gerekli mi?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, internette araştırdığım zaman bulduğum kamera çantaları hep normal çantalar gibi. Yani aman aman bir yalıtımı yok gibiler, bir de görünüm olarak süper olmasalar bile 1.500-2.000₺ arası fiyat yazmışlar. O paraya omuz çantası alıp onda taşımak daha mantıklı geliyor, içine 3 bölüm yapıp kamera çantası diye mi satıyorlar yoksa gerçekten içindeki ufacık yalıtım bile iş görüyor mu? Birkaç ay sonra Almanya'ya götüreceğim, o yüzden omuz çantası tarzında bakıyorum ki çok yük olmasın.

Valla ben normal sırt çantasına atıp geziyorum. Biraz yumuşak iç yüzeyi olsa yeterli, darbelerde zarar görmesin makine.

Hatta kamera çantası da var ama kullanmıyorum pek. Evde duruyor.

Valla ben normal sırt çantasına atıp geziyorum. Biraz yumuşak iç yüzeyi olsa yeterli, darbelerde zarar görmesin makine.

Hatta kamera çantası da var ama kullanmıyorum pek. Evde duruyor.
Sırt çantası benim için çok ergonomik olmayacak, yine kamera için ayrı bir omuz çantası almayı düşünüyorum da eğer önemli bir farkı varsa mecbur "kamera çantası" adı altında satılanlara yöneleyim diyecektim. Yani yanımda taşıdığım bir şey ben takla atıp düşmedikten sonra nasıl zarar görebilir fazla mantık kuramadım da, zaten üstüne doğru düşsem kamera çantası falan dinlemez yine zarar görür muhtemelen makine :D

Sırt çantası benim için çok ergonomik olmayacak, yine kamera için ayrı bir omuz çantası almayı düşünüyorum da eğer önemli bir farkı varsa mecbur "kamera çantası" adı altında satılanlara yöneleyim diyecektim. Yani yanımda taşıdığım bir şey ben takla atıp düşmedikten sonra nasıl zarar görebilir fazla mantık kuramadım da, zaten üstüne doğru düşsem kamera çantası falan dinlemez yine zarar görür muhtemelen makine :D
İç yüzeyinde sünger oluyor kamera çantalarının. O koruma sağlıyor. Onun dışında bir farkı yok pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı