Kioxia Exceria NVMe "Windows yüklemeyi tamamlayamadı" hatası

Morvche

Hectopat
Daha yeni Kioxia'nın Exceria 500 NVMe SSD'sini aldım ve sistem kurmaya çalıştım. Hem Windows 10 hem de 11 kurmaya çalıştım ikisinde de Windows yüklemeyi tamamlayamadı hatası alıyorum. Flash belleğin bozuk olduğundan şüphelenip sahip olduğum 240 GB SATA SSD'ye kurdum hiçbir sıkıntı yaşamadan kurabildim. Bu hatanın bir çözümü var mı? SSD'yi iadede edemiyorum elektronik parça olduğu için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü nereden aldın? Elektronik alet diye iade edilemez diye bir şey yok. Ürün kusurluysa iade almak zorundalar.

Ürünü nereden aldın? Elektronik alet diye iade edilemez diye bir şey yok. Ürün kusurluysa iade almak zorundalar.

Trendyol'dan aldım ürünün yanında kağıt gönderip iade edemeyeceğimi yazmışlar kağıda

Dosya Ekleri

• F7D4A142-3465-4203-BCD9-B3677DD6821B.jpeg
    F7D4A142-3465-4203-BCD9-B3677DD6821B.jpeg
    115,3 KB · Görüntüleme: 34
Trendyol'dan aldım ürünün yanında kağıt gönderip iade edemeyeceğimi yazmışlar kağıda
Öyle dünya yok. Kusurlu ürünü iade etmek senin yasal hakkın. Kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvur.

Amazon'un tırnağı olamazlar. Bir SSD almıştık, aldıktan 9 ay sonra bozulmuştu Amazon ilgili markanın teknik servisi olmadığı için ürünün ücretini iade etmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı