Kıza açılıp reddedildikten sonra konuşulur mu?

Daha fazla  
Bizim sınıftan bir kıza açıldım geçenlerde gerçekten seviyorum bu arada ve reddedildim. Beni yakın arkadaşı olarak gördüğünü söyledi saçmaladığımı falan söyledi empatide kurmadı gerçi kendisi. Kötü bir şey söylemedim diye düşünüyorum birisini sevmek neden kötü olsun ona değer verdiğimi söylemek neden kötü olsun? Her neyse dostlar 2 hafta oldu ve birbirimizle konuşmuyoruz yani yüzümüze dahi bakmıyoruz aynı sınıftayız. Acaba bir selamda olsa günaydın desem mi yoksa hiç konuşmasam mı? Bazen ders için ihtiyacım oluyor yazsam mı diye düşünüyorum ama yüzsüzlük gibi mi olur bilmiyorum her türlü tavsiyenize açığım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek videonun açıklayıcı olacağını düşünüyorum, bunu reddeden kız olarak düşünebilirsiniz. Kız demek ki senle ilgilenmiyor, ilgilenmediği için de reddedip saçmaladığını, arkadaş olarak gördüğünü söylemiş ki gerektiğinde seni kullanacak. Şimdilik ders ihtiyacın için kullanabilirsin, seni kullanmaya çalıştığında da mecburen resti çekeceksin, yapacak başka bir şey yok.

Geri
Yukarı