Hoşlandığın kız tarafından reddedildikten sonra ne yapılır?

SusamliCocuk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kısaca reddedildim hoşlandığım kız tarafından kibar falanda değildi dalgayı vurdu. Kız benim sınıftan ne yapmam lazım şimdi sınıfa falan anlatır pek umurumda değil ama şimdi ona nasıl davranmam lazım?

Siz bir şey kaybetmemişsiniz aksine o kaybetmiş. Size değer vermeyene sizde değer vermeyin. Sınıfınıza yalan yanlış şeyler anlatabilir. Zaten sizi tanıyan insan gelip size soracaktır. Gerisini düşünmenize gerek yok.

Karma diyorsun yannii tamam
Aynen öyle. Sınıfa yayarsa karakterini belli eder. İlla ki birilerine söyler, yakın arkadaşlar gibi. Onda sorun yok. Tüm sınıfa yayarsa hiç kafana takma. Karakterini belli ettin de ve kendi haline bırak.
Sana karşı tavrı nasılsa senin de ona karşı öyle olsun.

Next abi Next friendzonea gidiyor. 2 seçeneğin var ya bu kızı tamamen çıkaracaksın hayatından veya bu kızı tamamen çıkardıktan sonra uzun bir sure sonra ortalama 3 5 yil sonra karşısına bir daha çıkıp değişmiş bir erkek olarak gidip konuşmaya baslayacaksin. Bence bu sorun kizla yeterli arkadaşlıkta kalmamandan kaynaklı kıza aşırı samimi ve yakin arkadasi pozisyonuna geldikten sonra bir anda yazmayi bırakıp tüm ilgini cek ve 1.5 2 ay yazma sorarsa da baska islere yoğunlaştım isler cok yoğun de gec sonra tekrar cok yavas bir sekilde konus ama soğuk yap. Tekrarinda sorarsa neden eskisi gibi değiliz derse sende yapistir ben senden uzun zamandır hoşlaniyordum ama bunu açıklayamamak hep canımı sıktı de. Bu onda buyuk bir uygunluk ve kafa karışıklığı yaratacaktır. Cunku ilgi bir kadına karşı en buyuk silahtır sen ona uzun suredir alistirdiysan bıraktığın an onu kovalar ve tekrar ister ve onu ilginle kesinlikle aşık et demiyorum uzun süreli verilen ilgi değeri gösterir iste bu yüzden kadin değeri tekrar ister ama sen onunla ilişki ararsın ve ona ayni degerin fazlasını iliski icinde verebilecegini kanitlamalisin. Dostum kadınlar arkadaşlık pozisyonunda senin kişiliğini benliğini espri kapasiteni bakımlı olup olmayışını tartiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı