Kız tarafından reddedildikten sonra ne yapılmalı?

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar, hoşlandığım bir kız vardı. Çok yakındık onunla benden hoşlandığını düşünüyordum. Açıldığımda süre istedi genel manada ilişkilere kapalı olduğunu beni üzmek istemediğini söyledi. Daha sonrasında da reddetti. Açıkçası toxic bir ilişki bile olsa kabuldüm. Kıza gerçekten bağlanmıştım. Şimdi sadece takipleşiyoruz. Sizce ne yapmalıyım? Yazmalı mıyım?

Tavsiye vermek isteyen var mıdır?

Yani zaten yazmıştım ama kız cevabını vermiş. İlişkiye kapaliyim derken senin için demiştir. Kız yazana kadar bir şey yapma. Yazmasa da unutursun bir şekilde.

Yani zaten yazmıştım ama kız cevabını vermiş. İlişkiye kapaliyim derken senin için demiştir. Kız yazana kadar bir şey yapma. Yazmasa da unutursun bir şekilde.
Hocam başka birisi olup olmadığını da sordum olsa bu kadar buluşur muyduk dedi ve haklıydı. Tanışalı 7-8 gün olduysa 6-7 kez buluştuk. Ve ortak çevre ile falan değil tamamen bireysel. Neredeyse full birlikteydik. Belirli bir süre sonra ben yazsam 2. Bir şans verebilir misin gibisinden yanlış mı olur?

@Yagami_Light07 başka biri vardır demiyorum ki kız senle olmak istemiyor ilerde beğendiği biri gelince girer ilişkiye. Ama haftada 6-7 kere buluşarak zaten sen işi arkadaşlık moduna sokmuşsun. Yanlış olur su an o reddetti fikri değisirse yazar.

@Yagami_Light07 başka biri vardır demiyorum ki kız senle olmak istemiyor ilerde beğendiği biri gelince girer ilişkiye. Ama haftada 6-7 kere buluşarak zaten sen işi arkadaşlık moduna sokmuşsun. Yanlış olur su an o reddetti fikri değisirse yazar.
Arkadaşlık ile sınırı koruyordum çiçek aldım fiziksel yakın davranıyorum koluma girerek yürüyordu vs. Gecelere kadar yazışıyorduk. Dışarıdan gören biri mesajlarımızı okusa sevgili sanabilirdi. Anladığım kadarıyla yazmamam gerek. Olası bir onun yazması durumunda ne yapmalıyım?

@Yagami_Light07 muhtemelen yazmayacak. Ama buluşmaya davet edebilirsin. Senin yaptığın hatalar neler olmuş yazıyım sürekli konuşup yazismissin burda hiçbir hatan olmasa bile friendzone doğru gider. Sonra hediye almışsın özel bir gün falanda değil sanırım. Üçüncüsü de hiçbir cinsel gerilim yaratmamissin. Mantık basit arkadaşca yaklaşarak arkadas olursun.Abazanlik yap demiyorum ama açılma yerine yavaşça öpme kız istemiyosa itmeye şansı olsun veya kıza seni öpsem nasıl tepki verirsin tarzı sorma olabilir. İlişki isteme işini ise tamamen kıza bırak zaten kız senle ciddi ilişki istiyorsa seni oraya götürmenin yolunu buluyor. Şahsen ben ciddi ilişki yapmak istemem ama orası sana kalmış biraz öznel burası.

@Yagami_Light07 muhtemelen yazmayacak. Ama buluşmaya davet edebilirsin. Senin yaptığın hatalar neler olmuş yazıyım sürekli konuşup yazismissin burda hiçbir hatan olmasa bile friendzone doğru gider. Sonra hediye almışsın özel bir gün falanda değil sanırım. Üçüncüsü de hiçbir cinsel gerilim yaratmamissin. Mantık basit arkadaşca yaklaşarak arkadas olursun.Abazanlik yap demiyorum ama açılma yerine yavaşça öpme kız istemiyosa itmeye şansı olsun veya kıza seni öpsem nasıl tepki verirsin tarzı sorma olabilir. İlişki isteme işini ise tamamen kıza bırak zaten kız senle ciddi ilişki istiyorsa seni oraya götürmenin yolunu buluyor. Şahsen ben ciddi ilişki yapmak istemem ama orası sana kalmış biraz öznel burası.
Hediye alma olayında yemeği ben ısmarlamıştım sonra kahve de içtik farklı bir mekanda çok ısrar etti ve hesabı ödedi. Ben de en azından üstündekilere çok yakışır (kombini ortalama üstüydü) gel bir çiçek alayım gitmeden dedim aldım. Tam hediye sayılmaz. Buluşmalar da genelde bir o bir ben ayarlıyorduk. Şimdi tekrar buluşmaya çağırmalı mıyım kızı? Şahsen ciddi düşünüyorum ama çok da ciddi olmasına gerek yok.

@Yagami_Light07 kız reddetmiş. Buluşmaları kimin ayarladığı pek önemli değil. O sayı her türlü friendzone kısmına götürüyor 1-2 kere buluşmak ideal gerçi benim ders spor+kızdan zaten anca haftada 3-4 kez buluşacak vaktim oluyor. Genelde 2sini kız arkadaşım diğerlerini arkadaşlarımla değerlendiriyorum. Yoğun olmasam muhtemelen birkac kızla konuşup hangisiyle en çok uyusuyosak onla devam ederdim. Hediye saymayalim hadi onun dışındakiler hala sıkıntı ve oneitis yapmışsin kız reddettiği halde hala davet etsem mi diyosun. Gerçi şöyle bir sansinda var ki kiz direk reddetmiş arkadaşız veya su an düşünmüyorum belki ilerde oluruz diye kivirmamis.

@Yagami_Light07 kız reddetmiş. Buluşmaları kimin ayarladığı pek önemli değil. O sayı her türlü friendzone kısmına götürüyor 1-2 kere buluşmak ideal gerçi benim ders spor+kızdan zaten anca haftada 3-4 kez buluşacak vaktim oluyor. Genelde 2sini kız arkadaşım diğerlerini arkadaşlarımla değerlendiriyorum. Yoğun olmasam muhtemelen birkac kızla konuşup hangisiyle en çok uyusuyosak onla devam ederdim. Hediye saymayalim hadi onun dışındakiler hala sıkıntı ve oneitis yapmışsin kız reddettiği halde hala davet etsem mi diyosun. Gerçi şöyle bir sansinda var ki kiz direk reddetmiş arkadaşız veya su an düşünmüyorum belki ilerde oluruz diye kivirmamis.
Arkadaş kalmayı teklif etti, zaten reddetmesinin sebebi genel manada ilişkilerine kapalı olmasından dolayı diye de belirtti. Daha öncede konuşmuştuk ama pek belli etmemiştim. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Daha önce hiç bu tarz deneyimler yaşamamıştım. :/

Arkadaş kalmayı teklif etti, zaten reddetmesinin sebebi genel manada ilişkilerine kapalı olmasından dolayı diye de belirtti. Daha önce de konuşmuştuk ama pek belli etmemiştim. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Daha önce hiç bu tarz deneyimler yaşamamıştım. :/

Söylediğine göre oda senin ona davrandığın gibi yakın davranmış. Buna rağmen arkadaş kalalım dediyse 3 seçenek muhtemel;
1- daha 1-2 hafta önce tanıştığınız için çekiniyor olabilir.
2- ortaokul - lise dönemindeysen naz yapıyor olabilir. Eğer hala aynı samimiyette konuşmaya devam ediyorsanız bu seçenek muhtemel.
3- kız duygusal boşlukta olduğu bir dönemde seni istemeden kullanmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı