Kız tarafından reddedildikten sonra ne yapılmalı?

Söylediğine göre oda senin ona davrandığın gibi yakın davranmış. Buna rağmen arkadaş kalalım dediyse 3 seçenek muhtemel;
1- daha 1-2 hafta önce tanıştığınız için çekiniyor olabilir.
2- ortaokul - lise dönemindeysen naz yapıyor olabilir. Eğer hala aynı samimiyette konuşmaya devam ediyorsanız bu seçenek muhtemel.
3- kız duygusal boşlukta olduğu bir dönemde seni istemeden kullanmış olabilir.
Üniversitedeyiz 2. Seçenek olamaz gibi. Yaşıtlarına göre oldukça olgun. 1. Seçenek makul gibi daha tanışalı 1 hafta olmuştu. Ama şimdi ne yapmalıyım? 2. Bir şans istemeli miyim kızdan?

Üniversitedeyiz 2. seçenek olamaz gibi. Yaşıtlarına göre oldukça olgun. 1. seçenek makul gibi daha tanışalı 1 hafta olmuştu. Ama şimdi ne yapmalıyım? 2. bir şans istemeli miyim kızdan?

Eğer dediği gibi ilişki düşünmüyorsa 2. şansı denemen gereksiz olur. Belki başka bir sevdiği veya unutamadığı birisi olabilir. Sen çaktırmadan başka biriyle konuşup konuşmadığını, gerçekten neden reddetiğini öğrenmeye çalış. Gerçekten ilişki düşünmediği için reddetiyse zorda gelse akışına bırakmaya çalış eninde sonunda rahatlarsın.

Eğer dediği gibi ilişki düşünmüyorsa 2. şansı denemen gereksiz olur. Belki başka bir sevdiği veya unutamadığı birisi olabilir. Sen çaktırmadan başka biriyle konuşup konuşmadığını, gerçekten neden reddetiğini öğrenmeye çalış. Gerçekten ilişki düşünmediği için reddetiyse zorda gelse akışına bırakmaya çalış eninde sonunda rahatlarsın.
Başka birisinin olmadığını düşünüyorum. Kendisi ile açılmadan önceki sohbetlerimizde de herhangi birisinden bahsetmemişti. Yanlış anlamayın ama başka birisi olsa benden çiçek kabul edip koluma girer miydi? Bence ben biraz acele ettim. Ama şimdi nasıl düzeltirim bilmiyorum.

Başka birisinin olmadığını düşünüyorum. Kendisi ile açılmadan önceki sohbetlerimizde de herhangi birisinden bahsetmemişti. Yanlış anlamayın ama başka birisi olsa benden çiçek kabul edip koluma girer miydi? Bence ben biraz acele ettim. Ama şimdi nasıl düzeltirim bilmiyorum.

5 gün içinde sevgili olup 19 oldukları gibi evlenen bile tanıyorum :D.Tabii bu kişilere ve zamana göre değişir. Senin konuştuğun kız buna hazır olmadığını hissetmiş olabilir. Şu anlık bir süre akışına bırak. Aynı üniversitedeyseniz illaki bir süre sonra tekrar konuşma fırsatınız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı