Kulak Zarım Yırtıldı

İşitme sol kulak gibi değil ama biraz daha zaman lazım gibi görünüyor :)
Arkadaşlar işitme testi de yapıldı ameliyatın 1. ayında :) İşitmemde ciddi bir iyileşme görünüyor.
Zaten ben de ameliyat sonrası kulaklık ile yapmış olduğum testlerde ciddi bir iyileşme olduğunu fark etmiştim. Hiç duyamadığım ses düzeylerini anlayabilecek oranda iyi duyduğumu fark etmiştim.

Kemik Yolu testi yapılmadan 5dB yazılmış ancak 0dB aslında onlar. 4000 ve 8000HZ frekansta neden bu kadar büyük kaybım var onu çözemedim. Doktor çok bir önemi olmadığını söyledi gerçi.

1 ay sonra tekrar işitme testine gireceğim, bakalım iyileşme olacak mı :)

4146dc4b-102c-4b7c-af9b-00e0b24d13e7.jpg
946f9aa6-2f78-4ba6-8c95-fb880138e7ac.jpg

------------------------------------------------------
Ne kadar zaman geçti bilmiyorum ancak müziklerden tam anlamıyla zevk almaya başlıyorum artık :) Herkes sağlığının kıymetini bilsin arkadaşlar.
Artık banyoda "Su kaçacak korkusu" yaşamıyorum arkadaşlar. Burnumdan hava verirken "Acaba kulağıma bir şey olur mu" korkusu da yaşamıyorum :)

Denizde, bota ters bineceğim günleri iple çekiyorum tekrardan :D

Son düzenleme:
İşitme sol kulak gibi değil ama biraz daha zaman lazım gibi görünüyor :)
Arkadaşlar işitme testi de yapıldı ameliyatın 1. ayında :) İşitmemde ciddi bir iyileşme görünüyor.
Zaten ben de ameliyat sonrası kulaklık ile yapmış olduğum testlerde ciddi bir iyileşme olduğunu fark etmiştim. Hiç duyamadığım ses düzeylerini anlayabilecek oranda iyi duyduğumu fark etmiştim.

Kemik Yolu testi yapılmadan 5dB yazılmış ancak 0dB aslında onlar. 4000 ve 8000HZ frekansta neden bu kadar büyük kaybım var onu çözemedim. Doktor çok bir önemi olmadığını söyledi gerçi.

1 ay sonra tekrar işitme testine gireceğim, bakalım iyileşme olacak mı :)

Eki Görüntüle 358518Eki Görüntüle 358517
------------------------------------------------------
Ne kadar zaman geçti bilmiyorum ancak müziklerden tam anlamıyla zevk almaya başlıyorum artık :) Herkes sağlığının kıymetini bilsin arkadaşlar.
Artık banyoda "Su kaçacak korkusu" yaşamıyorum arkadaşlar. Burnumdan hava verirken "Acaba kulağıma bir şey olur mu" korkusu da yaşamıyorum :)

Denizde, bota ters bineceğim günleri iple çekiyorum tekrardan :D
Şu anda senin bu güzel haberinden dolayı mutlu oldum. Hayatta bazen güzel şeyler de yaşanıyormuş. İnşaallah bir daha böyle kötü şeyler yaşamazsın. İyi eğlenmeler.

Şu anda senin bu güzel haberinden dolayı mutlu oldum. Hayatta bazen güzel şeyler de yaşanıyormuş. İnşallah bir daha böyle kötü şeyler yaşamazsın. İyi eğlenmeler.
Allah razı olsun güzel dileklerinden ötürü :) Duyular gerçekten çok önemli. Duyular hayattan alınan zevki doğrudan etkiliyor. Görme - duyma - hissetme - tatma - koklama gibi duyuların değeri kaybedilmeden anlaşılamıyor.
Bende'de yüksek ateşten olmuştu geçici 6 ay hastanede sıra beklemiştik hep 65 yaş üstü gelip duruyordu önümüze geçiyordu 6 saat beklediğimizi bilirim.
65 yaş muhabbetini sonradan kaldırdılar ve çok da iyi yaptılar açıkçası. Herkes randevusunu alıp gelmeli.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı