Laptop vs Xbox

Hocam sizi yanlış yönlendirmek istemem monitörlerle ilgili pek bilgim yok ama monitörün boyutuna göre çözünürlüğü az gibi ms vs Hz değeri de biraz az bilgili arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur.

Belki bu monitöre göz atabilirsiniz.
Hocam bu arada attığınız monitörü ben alacaktım fakat ekran boyutu büyük olsun istedim. Galiba attığınıza yada TUF alacağım.

Öyleyse bütçeniz ne kadar? Bu arada Series S alınır F/P bir konsol fakat Xbox tarafından diğer konsolları düşünmenizi önermem. Xbox'ta paranızla aldığınız oyunları Online oynamak için de aylık minimum 160 TL vermeniz gerekiyor bunu da düşünün.
Xbox series S alacağım hocam

Hocam arada bir Forza atayım, arkadaşlarla Rainbow oynayacağım he bir de Apex Legends ile Fortnite. Özel oyunlara hevesim yok.

Hocam aslında TUF alacaktım da ekran boyutu büyük olsun istiyorum.

Hocam bildiğim kadarıyla 1080p 24" ekrandaki PPI değeri 1440p 32"deki PPI değerine denk geliyor yani 32" 1080p de pikselleşebilir kendi deneyimim yok sadece verilerden yola çıkıyorum tabii büyük ekran istiyorsanız sizin tercihiniz yine de.

Hocam 12.000 TL konsola vereceğim. Yanına 5000 TL monitör vereceğim. Hocam bide sizin dediğnizi anlamadım. Ben şimdi aylık game pass alınca online oyunlar olmuyor mu ? Onun dışında 160 TL daha mı vermem gerek ?
Hayır demek istediğim Xbox'ta Online oynamak istiyorsanız en düşük 160 TL'lik Gamepass Core almanız lazım veya 200 liralık Gamepass Ultimate ile de olur.

Hocam tekrardan yazıyorum. Elimde Huawei Matebook D15 kullanıyorum. Gayet hızlı, performanslı çalışıyor. Arada HOI4, Valorant oynuyorum. Malum yazın alacağımdan dolayı her gün zam geliyor bilgisayara. Arada Forza, Rainbow tarzı oyunlar oynayacağımdan dolayı Xbox ile monitör almaya karar verdim. Pişman olmam umarım. Sizlerden son olarak 512 GB az depolama yanına SSD önerir misiniz? Xbox SSD farklı.

Hocam tekrardan yazıyorum. Elimde Huawei Matebook D15 kullanıyorum. Gayet hızlı, performanslı çalışıyor. Arada HOI4, Valorant oynuyorum. Malum yazın alacağımdan dolayı her gün zam geliyor bilgisayara. Arada Forza, Rainbow tarzı oyunlar oynayacağımdan dolayı Xbox ile monitör almaya karar verdim. Pişman olmam umarım. Sizlerden son olarak 512 GB az depolama yanına SSD önerir misiniz? Xbox SSD farklı.
Depolama az orasi bir gerçek, taşınabilir ssd ler pahalı, ssd olmayan bir taşınabilir 3.0 ve üzeri diski oyun yedekleme için kullanabilirsiniz. Xbox in kendi expansion diskleri de pahalı. Ben 50 100gb demeden gerekirse silip oynayacağım oyunu indiriyorum. Bu da klavye mouse kullanabileceğiniz oyunların listesi olan xbox üzerine bir site

Depolama az orasi bir gerçek, taşınabilir ssd ler pahalı, ssd olmayan bir taşınabilir 3.0 ve üzeri diski oyun yedekleme için kullanabilirsiniz. Xbox in kendi expansion diskleri de pahalı. Ben 50 100gb demeden gerekirse silip oynayacağım oyunu indiriyorum. Bu da klavye mouse kullanabileceğiniz oyunların listesi olan xbox üzerine bir site
Hocam M2 SSD olmaz mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı