İnceleme Logitech K380 klavye incelemesi

Selam arkadaşlar. Bu inceleme de K380'i ele alacağım.
K380'i Amazon üzerinden 887TL'ye satın aldım.

Klavyenin sitesi: Logitech K380 Bluetooth Wireless Keyboard - Multi-Device, Multi-OS & Portable

1692733711303.png

// Klavyeyi alma sebebim;
Gün içinde sürekli yazı yazdığım için laptopa fazla yakın olmak saglığımı bozuyor diye düşündüm ve Slim bir klavye arayışına geçtim.
İstediğim klavyede olmasını istediğim özellikler Bluetooth veya 2.4 GHz baglantıya sahip olmasıydı.
İyi yorumlarından ve yüksek puanlarından dolayı bu ürüne yöneldim.
Açıkçası klavyeye hala tam alışamadım ama alternatifini de göremediğim için kendimi alışmaya zorluyorum.

bd31bf72-1fdd-4532-9160-0608d5d2763d.jpg

// Klavye hakkında yorumum;
Eğer birden fazla platformda calışıyor ve buna uyum sağlayabilen bir cihaz arıyorsanız bu klavye size göre.
Klavyenin sesi tok ve çok az gönül rahatlığıyla istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.
Lakin Bluetooth kullanarak birden fazla cihaza bağlanıyorsanız başka modeli tercih etmenizi öneririm.
Elleriniz büyükse bu klavyeden uzak durun çünkü gerçekten rahatsız edici bir durum.
Klavye ışıgının olmaması da büyük dezavantaj keşke olsaydı.
Enter ve back tuşları da keşke daha büyük olsaymış.
Uygulama yazılımı da bir hayli dandik, cihazın F fonksiyon tuşları Mobile cihazlar için tasarlanmış.

1692735391792.png

Dosya Ekleri

• 1692734024604.png
    1692734024604.png
    1 MB · Görüntüleme: 20
Klavyeden memnun musunuz? Akşamları karanlıkta nasıl oluyor? Işık olmadan yazı yazmak zor geliyor bana normalde klavye'ye bakmadan yazıyorum fakat k380'i test etmiştim çok yanlış yazıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı