İnceleme Logitech K380 multi klavye incelemesi

Merhaba arkadaşlar, Apple Magic Mause 2 incelemesinden sonra bir tuhaflık hissettim ve bu tuhaflık mouse ile bir iPad kullanırken yazı yazmak için ekrana dokunmak, bu hissiyat bir bilgisayar kullanmaktan çok uzakta olduğu için kendime bir klavye arayışına girdim ve iş dönüşü bir teknoloji mağazasına uğradım, sonuç olarak bu klavye ile aramızda ilk görüşte bir aşk başladı ve sen benim olmalısın diyerek onu satın aldım.

Kutu şirin ve ufak diyebilirim, kutu üzerinde birçok platform için uygunluğu belirten ibareler mevcut.

A6649F58-9AC6-4DF6-90CD-761068DA576C.jpeg

Kutuyu açtığımız zaman klavye bizi karşılıyor ve gerçekten çok portatif bir ürünmüş dedirtiyor, kutu oldukca sade tutulmuş gözlerim pil aramadı değil.

DE767A59-CCB0-4417-81D3-5E9DFF4464D3.jpeg

Ürünü kutusunda ters çevirdiğimiz zaman asla okumadığımız yönergeler bizleri karşılıyor ve evet bende okumadım.

46EFE5BA-2216-4168-807C-25692A24E8F0.jpeg

Piller ürünün içinde dahili olarak geliyor ve 24 ay pil kullanım süresi sağlıyor, bu gerçekten iyi bir fikir çünkü pil almayı unutmuştum.

4B84F375-233F-4760-93CF-DD866BFE45F2.jpeg

Ürüne yakından baktığımız zaman OS X bilgisayarlar ile kullanmak için uygun olduğunu görüyoruz ve isterseniz hemen hemen birçok işletim sistemi ile sorunsuz bir şekilde çalışır, buna bir Apple TV bile dahil.

Klavye üzerinde bulunan 3 adet tuş aynı anda 3 cihaz arasında geçiş yapmak için kullanılıyor ve işiniz gereği iki bilgisayar kullanıyorsanız iyi haber, bir klavye ile 2 bilgisayar kullanabilirsiniz.

Tuşların sesi yok diyebilirim çünkü ürünün tuşları vuruşlarını yaparken yumuşak bir yüzeye değiyormuş gibi bir frenleme yapıyor ve ses oluşturmasını engelliyor, bu arada gerçekten sağlam bir ürün diyebilirim.

FAC78915-3588-4E17-AB03-DFF295769614.jpeg

Ürünü Bluetooth menüsü ile cihazlarınız ile eşleştirmek harikadır, çünkü en kolay adım bu olmalı 🤪evet bu kulağa çılgınca geliyor olmalı.

C14DC1D5-00CA-4BA6-9BB8-CC8C7E018C49.png

Ürünün bir iPad ile halihazırda görüntüsü gerçekten harika görünüyor, umarım uzun vadede beni üzmez, merak ettikleriniz için bana soru sorabilirsiniz 🫡

0B008A79-C496-49E6-9A66-56061E72D9A2.jpeg

Ürünü Vatan Bilgisayar şubesinden 539 Türk lirasına satın aldım ve sanırım bu fiyat bu tarz bir ürün için ideal diyebilirim, unutmayın bir ürünü almadan önce denemek en iyisidir ve bu inceleme yazım sadece biraz bilgi vermek içindir.

Thomasina bu ürünü beğendi 👍

Benim gibi kablosuz ürün sevenler için güzel bir klavye aktif olarak kullanıyorum ve gayet güzel gerek hissiyatı gerek ufaklığı.

Ben aldığımda 300 küsur liraydı ama gerçekten hak ediyor.

Her zaman ki gibi müthiş bir inceleme. 😍
Walter wick ürünü ve incelemeyi beğendi.

Benim gibi kablosuz ürün sevenler için güzel bir klavye aktif olarak kullanıyorum ve gayet güzel gerek hissiyatı gerek ufaklığı.

Ben aldığımda 300 küsur liraydı ama gerçekten hak ediyor.

Her zaman ki gibi müthiş bir inceleme. 😍
Walter wick ürünü ve incelemeyi beğendi.

Gerçekten iyi bir fiyata satın alma şansını yakalamışsın 😜 ürün konusunda zamanla yaşadığın eksi yönleri yazabilirsin, tabii var ise :)

Hey! Unutmadan, değerli yorumun için teşekkür ederim 🌹

Gerçekten iyi bir fiyata satın alma şansını yakalamışsın 😜 ürün konusunda zamanla yaşadığın eksi yönleri yazabilirsin, tabii var ise :)

Hey! Unutmadan, değerli yorumun için teşekkür ederim 🌹

Yaşadığım tek sorun (tabii sorun denirse) numpad olmaması alışması kısa sürüyor ama kaç yıl Numpad'li klavye kullanınca alışamıyorsun ama şu an çok memnunum gerek sesi olsun gerek bağlantısı olsun F/P olabilir mi bilemiyorum.

Rica ederim hocam. 🤩

Kısa bir süre önce kardeşime aldım. 500 tl civarında güven veren sadece bu model ile Samsung'un Trio 500 modeli var.

Samsung şuan indirimle 380'e düştü ama forumlardaki uzun kullanımdaki dayanıklılığını görünce fiyat farkına rağmen kuponla 450 TL'ye Logitech aldım. Bu fiyata çok iyi klavye bana göre.

Eksi yanlarını merak eden varsa bana göre tek eksi yanı caps lock ışığının olmaması, sayı tuşlarının üstündeki cihaz bağlantı ışıklarının yanına koyulabilirdi açıkçası. Bunun dışında kötü bir özellik bulamadım, varsa da benim dikkatimi çekmedi.
Kısacası ipad için uygun fiyatlı harika bir klavye.

Kısa bir süre önce kardeşime aldım. 500 TL civarında güven veren sadece bu model ile Samsung'un Trio 500 modeli var.

Samsung şu an indirimle 380'e düştü ama forumlardaki uzun kullanımdaki dayanıklılığını görünce fiyat farkına rağmen kuponla 450 TL'ye Logitech aldım. Bu fiyata çok iyi klavye bana göre.

Eksi yanlarını merak eden varsa bana göre tek eksi yanı Caps Lock ışığının olmaması, sayı tuşlarının üstündeki cihaz bağlantı ışıklarının yanına koyulabilirdi açıkçası. Bunun dışında kötü bir özellik bulamadım, varsa da benim dikkatimi çekmedi.
Kısacası iPad için uygun fiyatlı harika bir klavye.

Bu ürünü almamdaki önemli etkenlerden biri OS X için tuş seçenekleri olması ve hızlı cihaz geçişi olmasıdır, aynı zamanda gerçekten sağlam.

Merhaba arkadaşlar, Apple Magic Mause 2 incelemesinden sonra bir tuhaflık hissettim ve bu tuhaflık mouse ile bir iPad kullanırken yazı yazmak için ekrana dokunmak, bu hissiyat bir bilgisayar kullanmaktan çok uzakta olduğu için kendime bir klavye arayışına girdim ve iş dönüşü bir teknoloji mağazasına uğradım, sonuç olarak bu klavye ile aramızda ilk görüşte bir aşk başladı ve sen benim olmalısın diyerek onu satın aldım.

Kutu şirin ve ufak diyebilirim, kutu üzerinde birçok platform için uygunluğu belirten ibareler mevcut.

Eki Görüntüle 1584093

Kutuyu açtığımız zaman klavye bizi karşılıyor ve gerçekten çok portatif bir ürünmüş dedirtiyor, kutu oldukca sade tutulmuş gözlerim pil aramadı değil.

Eki Görüntüle 1584100

Ürünü kutusunda ters çevirdiğimiz zaman asla okumadığımız yönergeler bizleri karşılıyor ve evet bende okumadım.

Eki Görüntüle 1584102

Piller ürünün içinde dahili olarak geliyor ve 24 ay pil kullanım süresi sağlıyor, bu gerçekten iyi bir fikir çünkü pil almayı unutmuştum.

Eki Görüntüle 1584105

Ürüne yakından baktığımız zaman OS X bilgisayarlar ile kullanmak için uygun olduğunu görüyoruz ve isterseniz hemen hemen birçok işletim sistemi ile sorunsuz bir şekilde çalışır, buna bir Apple TV bile dahil.

Klavye üzerinde bulunan 3 adet tuş aynı anda 3 cihaz arasında geçiş yapmak için kullanılıyor ve işiniz gereği iki bilgisayar kullanıyorsanız iyi haber, bir klavye ile 2 bilgisayar kullanabilirsiniz.

Tuşların sesi yok diyebilirim çünkü ürünün tuşları vuruşlarını yaparken yumuşak bir yüzeye değiyormuş gibi bir frenleme yapıyor ve ses oluşturmasını engelliyor, bu arada gerçekten sağlam bir ürün diyebilirim.

Eki Görüntüle 1584107

Ürünü Bluetooth menüsü ile cihazlarınız ile eşleştirmek harikadır, çünkü en kolay adım bu olmalı 🤪evet bu kulağa çılgınca geliyor olmalı.

Eki Görüntüle 1584115

Ürünün bir iPad ile halihazırda görüntüsü gerçekten harika görünüyor, umarım uzun vadede beni üzmez, merak ettikleriniz için bana soru sorabilirsiniz 🫡

Eki Görüntüle 1584122

Ürünü Vatan Bilgisayar şubesinden 539 Türk lirasına satın aldım ve sanırım bu fiyat bu tarz bir ürün için ideal diyebilirim, unutmayın bir ürünü almadan önce denemek en iyisidir ve bu inceleme yazım sadece biraz bilgi vermek içindir.

Thomasina bu ürünü beğendi 👍
Ben incelemeyi beğenmedim tablete bağlayıp geçmişsiniz evde ps1 dururken. 😁

Kendime Ps1 fat almayı düşünüyorum temiz olarak lakin ps1’de emulator ile oynadığım oyunları almaya kalksam muhtemelen Togg kadar fiyat tutar.

Kendime PS1 fat almayı düşünüyorum temiz olarak lakin PS1'de emulator ile oynadığım oyunları almaya kalksam muhtemelen TOGG kadar fiyat tutar.

Hayır, oyunları satın almana gerek yok. Onları diske yazdırıp oynayabilirsin, bu işlem için modchip takılı olması yeterlidir.

SCPH-7502 en iyi fat modelidir

Geri
Yukarı