Macbook'a su döküldü

Hocam ben ne yazık ki onu bilemiyorum klavyenin üstünde de su vardı ben hemen sildim kağıt havlu ile açıktı kapatıp hemen ters çevirdim, sildiğimde vs çalışıyordu bir yavaşlık terslik vs yoktu.

Hocam şimdi mi açayım yoksa en az bir 24 saat bekleyip mi açmak daha doğru?
Ben kapağı kapalıyken döküldü sandım hocam. Anakarta falan ulaştıysa sıkıntı çıkarır belki bilemiyorum.

Hocam çok girmişse bekleyebilirsiniz ya da havlu çekmişse tamamiylen ya da bayağı o zaman açın.

Hocam ben sabaha kadar bekleyeyim en azından içim rahat olsun cihazı daha çok yeni aldım 1 aylık korkuyorum o yüzden. Türkiye'de geçerli mi garantisi bir bilginiz var mı? Yahut Ankara'da bildiğiniz özel servis vs var mı?

Hocam ben sabaha kadar bekleyeyim en azından içim rahat olsun cihazı daha çok yeni aldım 1 aylık korkuyorum o yüzden. Türkiye'de geçerli mi garantisi bir bilginiz var mı? Yahut Ankara'da bildiğiniz özel servis vs var mı?
Bilmiyorum hocam. Ankara da bulundum ama teknik servis çok bilmiyorum maalesef.

Ben de ondan korkuyorum. Garantisi Türkiyede geçerli mi onu bilmiyorum, Ankarada hangi servisler temiz bakar onu da bilmiyorum. Tüm bunlara gerek var mı onu da hiç bilmiyorum
Hocam garanti dışı kalır kullanıcı kaynaklı olduğundan. Hiç garantiye göndermeyin bir sıkıntı yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı