Çözüldü macOS yükle uygulamasının "bu kopyası hasar görmüş" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

light kola

Hectopat
Dmg dosyasını buradan indirdim transmac ile USB'ye restore ettim kurmaya çalışınca böyle bir yazı yazıyor: macOS High Sierra yükle uygulamasının bu kopyası hasar görmüş olduğundan MacOS'i yüklemek için kullanılamıyor. Cihaz MacBook Air 2010 late. Restore ederken USB 3.0 porta takılıydı o sorun yaratmış olabilir mi?

Çözüm
Sanal bilgisayar değil bilgisayarın modelini belirttim yazımda.
Çözüm: macOS izlenceleri kısmına geldiğinizde terminali açın ve şunu girin date 111213142016
Sanal bilgisayar değil bilgisayarın modelini belirttim yazımda.
Çözüm: macOS izlenceleri kısmına geldiğinizde terminali açın ve şunu girin date 111213142016
Çoktandır Technopat'ı takip ediyorum üye oldum ve teşekkür etmek sana nasip oldu usta sağ olasın var olasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır üyeyim ama bayadır giriş yapmıyordum. Eski bir macbook bilgisayarı ayağa kaldırmak isterken uzun ugraşlar sonrası yasadığım sıkıntıyı çözdünüz allah sizlerden razı olsun.
Çok teşekkür ederim.

Date... Girmeden önce sol üstten Wi-Fi'yi kapatmazsanız hata almaya devam edersiniz. Önce kapatın sonra Date'yi girin hiçbir sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı