Marketlerde satılan tavuk göğsü zararlı mı?

zzzxy

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, marketlerde satılan (Migros CarrefourSA vs.) Tavuk göğüsleri ilaçlı mıdır acaba? Ailem karışıyor da bu konuda.

Tam sağlıklı olmayabilirler ama aşırı zararlı olduklarını zannetmiyorum. 2 yıldır neredeyse her gün tavuk göğsü pilav yiyorum daha bir sıkıntı yaşamadım. Konudan alakasız en uygun fiyat olarak Migros'a bolez tavuk göğsü geliyor kilosu 110TL idi geçen hafta 130TL oldu yakalarsanız kaçırmayın :D.

Tam sağlıklı olmayabilirler ama aşırı zararlı olduklarını zannetmiyorum. 2 yıldır neredeyse her gün tavuk göğsü pilav yiyorum daha bir sıkıntı yaşamadım. Konudan alakasız en uygun fiyat olarak Migros'a bolez tavuk göğsü geliyor kilosu 110TL idi geçen hafta 130TL oldu yakalarsanız kaçırmayın :D.

Zararı birkaç yılda çıkmaz uzun yıllar sonra ortaya çıkar 🙂 ama alınabilecek marka; bolez köylüm.

Arkadaşlar, marketlerde satılan (Migros CarrefourSA vs.) Tavuk göğüsleri ilaçlı mıdır acaba? Ailem karışıyor da bu konuda.

Tavuklara çabuk büyüsünler diye hormon, hastalanmasınlar diye bazı ilaçlar ve antibiyotikler veriyorlar, tabii ki bunu üstüne bir de tavukların yediği Gdo'lu yemler var! Bu tavuklar yenmezmi yenir tabii ki ama devamlı değil ara sıra.

Geri
Yukarı