Mi 13T alınır mı?

MediaTek Dimensity 8200 kötü bir işlemci değildir. Ama daha iyi CPU, NanoReview ve oyun performansı bekleniyorsa MediaTek Dimensity 9200+ daha iyi bir tercih olur.
NanoReview ne alaka hocam?

Bu arada iki cihaz arasında sadece yonga seti, kamera ve dolaylı olarak kayda değer bir fark olmasa da batarya farkı var. (SoC tuketimleri aynı değil.)
Emin olmamakla birlikte SoC farkı nedeniyle Mi 13T Pro soğutması daha iyi olabilir. Yeterli veri bulamadım, tahmini konuşuyorum.
Kamerada farklari 13T Pro'da 8K cekim olmasi ve 4K 60 FPS cekim yapabiliyor olmasi.
Mi 13T ise 4K 30 FPS.
Ayrıca 13T Pro, 120W şarj destekliyorken Mi 13T 67W.
Yonga seti harici ciddi bir fark göremedim.

NanoReview ne alaka hocam?

Bu arada iki cihaz arasında sadece yonga seti, kamera ve dolaylı olarak kayda değer bir fark olmasa da batarya farkı var. (SoC tuketimleri aynı değil.)
Emin olmamakla birlikte SoC farkı nedeniyle Mi 13T Pro soğutması daha iyi olabilir. Yeterli veri bulamadım, tahmini konuşuyorum.
Kamerada farklari 13T Pro'da 8K cekim olmasi ve 4K 60 FPS cekim yapabiliyor olmasi.
Mi 13T ise 4K 30 FPS.
Ayrıca 13T Pro, 120W şarj destekliyorken Mi 13T 67W.
Yonga seti harici ciddi bir fark göremedim.
Hocam aradaki iki kata yakın fiyat farkına değer mi sizce? Ganshin impack i orta ayarlarda oynatır mı dimensity 8200?

Arkadaşlar Mi13T almaktan vazgeçtim. İşlemcisi hoşuma gitmedi. Uzun vadeli değil. S22+ nasıldır? Snapdragon işlemcili tabiki. Yada S24 çıkmasını bekleyip S23 Lerin fiyatının düşmesini mi beklemek mantıklı. Gönlüm S23+ almak istiyor. S24 ler çıkınca fiyatı düşecek S23 lerin. Sonuçta acil değiştirme ihtiyacım yok. Sizce Beklemek mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı