Mi 13T Pro alınır mı?

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Merhabalar, böyle bir ilan buldum.

Hem telefoncu, (dolandırılma mevzusu geçmez.) hem de 2 yıl destek veriyoruz, IMEI vesaire muhabbetine, zaten açıklamasını okursunuz isterseniz. Ben daha üstüne çıkamam. iPhone 13 almak isterim zaten fakat bu telefon 144 Hz, o 60 Hz sunuyorsa benim gözümde gömün onu.

Kamerada da IP Ferrari iken Xaomi Tofaş değil. Leica ile çalışılan bir kamera var. iPhone 13'ü bile gömen işlemcisi var. 120w hızlı sarj vesaire vesaire. O fiyatlara alabileceğim Apple cihaz Max iPhone XS Max olur. Zorlarsam 11 çıkar ama parçası değişmiş, pili azalmış, eski püskü cacık cihazlar. Bu telefon kamera konusundan beni üzmez diyorum. Hem IMEI hem de 11, XS gibi telefonlarda kamerada Mi alır mı? Siz ne diyorsunuz?

Hem telefoncu, (dolandırılma mevzusu geçmez.) hem de 2 yıl destek veriyoruz, IMEI vesaire muhabbetine, zaten açıklamasını okursunuz isterseniz. Ben daha üstüne çıkamam. iPhone 13 almak isterim zaten fakat bu telefon 144 Hz, o 60 Hz sunuyorsa benim gözümde gömün onu.

Kamerada da IP Ferrari iken Xaomi Tofaş değil. Leica ile çalışılan bir kamera var. iPhone 13'ü bile gömen işlemcisi var. 120w hızlı sarj vesaire vesaire. O fiyatlara alabileceğim Apple cihaz Max iPhone XS Max olur. Zorlarsam 11 çıkar ama parçası değişmiş, pili azalmış, eski püskü cacık cihazlar. Bu telefon kamera konusundan beni üzmez diyorum. Hem IMEI hem de 11, XS gibi telefonlarda kamerada Mi alır mı? Siz ne diyorsunuz?
Direnç ile vs. uğraşmaya ne gerek var ki? Dimensity 9200+’ın A15 Bionic’e ezici bir üstünlüğü yok. Üzerine az daha koy S23FE veya S22 al. Kafan rahat olsun.

Kamerada dahil olacak şekilde her konuda 13'ten daha üstün bir cihaz. Gözünüze kestirdiyseniz alınabilir ancak kayıtla uğraşacaksınız. Bütçeniz nedir?

Kesinlikle alınmaz.

Telefon yurtiçi değil aklınızda bulunsun. S23 FE kat kat daha iyi olacaktır.

MIUI çöpüyle uğraşmamış olursunuz hem.

+6k ibana yollarsan almak isterim saygılar.

İlla bütçe arttırırsan diye eklemem şart mı acaba? Çok istiyorsan al geç zaten kafaya koymuşsun sadece kendini rahatlatmak için buraya konu açıyorsun 🙂 Birde telefonu öyle bir övmüş ki sanırsın dünyanın en iyi telefonu 🤣

11- XS ile falan karşılaştırmada alır diye düşünüyorum. Sen ne düşünüyorsun? (Kamera)

Kendi açımdan düşünürsem 13t Pro alırdım ama oyunu fazla oynadığım için. 120W hızlı şarj özelliği vs bayağı iyi. Kamera önceliğim olsaydı iPhone 13 veya S23 falan bakardım.
Ön kameraya baksana 1080p 30FPS :D

Fiyatı baya iyi.
Eğer satmayı düşünmeyecekseniz bence alınabilir.
Çünkü bu tarz telefonlar satarken problem oluyor.
Bu yüzden de fiyatı uygun oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı